Увага - мило! Що потрібно про нього знати

Увага - мило! Що потрібно про нього знати

Швидкий перехід на мило

Мило - що може бути простіше? Але його, виявляється так багато, що ми вирішили трохи розібратися і дізналися багато цікавого, ніж та хочемо поділитися з вами.

Мило що це

Говорячи просто - це твердий або рідкий продукт, який використовується у косметичних цілях або один із засобів побутової хімії. Відомо людству дуже давно, зустрічалося ще в Шумері (2800 р. до н.е.).

Якщо говорити про спосіб виробництва

  • натуральне. Виробляється із натуральних компонентів, часто у своєму складі містить масла. Оскільки нічого зайвого не додається, може мати не дуже приємний запах. Термін придатності недовгий. За ціною - вище середнього.
  • ручної роботи. Назва говорить сама за себе. Виготовляється невеликими обсягами із натуральних компонентів, з додаванням всіляких корисних речовин, типу масел, солі, люфи і т.д. Буде чудовим подарунком. Але (!) може містити ароматизатори та барвники. Вартість зазвичай недешева.
  • зроблене промисловим способом. Може бути як натуральним, так і синтетичним. За ціною найчастіше найдешевше.

Типи

Може бути:

  • рідке мило - часто зустрічається в офісах, оскілки має ряд переваг - його зручно дозувати, не розмокає, має приємний запах і консистенцію.
  • тверде, мабуть, найзручніше в дорозі. Маленький брусок легко поміщається у дорожню сумку, легше всього користуватися локально, легко намилити невелику ділянку.

За призначенням

  • туалетне призначене для догляду за тілом;
  • господарське мило - для миття, прання, прибирання. Тут же може бути відбілююче, для виведення плям і т.д.

Перше може бути гігієнічним (очищення шкіри), антибактеріальним, дитячим.

А вже в гігієнічному є маса підвидів (парфумоване, гліцеринове, для інтимної гігієни, скраб і т.д.). Буває для рук, для обличчя, для тіла, для волосся та ін., Рідким із дозатором або твердим у брусках, будь-якого кольору, аромату і форми. Добре піниться і має чудові властивості з очищення. Як правило, має величезний асортимент, так як випускається не тільки різних форм і складів, але має різний вплив на шкіру - очищає, підсушує, живить, зволожує.

Антибактеріальне у своєму складі зазвичай містить спеціальні компоненти, які ефективно борються з більшістю хвороботворних бактерій. Але багато фахівців не рекомендують використовувати його на постійній основі, так як в боротьбі із «шкідливими» мікроорганізмами вбиває ще й «корисні», тим самим завдаючи шкоди нашому здоров"ю.

Дитяче виготовляється із компонентів високої якості. Тому відрізняється особливою м"якістю і є найбезпечнішим. Вважається гіпоалергенним. Зазвичай без барвників або ароматизаторів.

Які властивості господарського мила

На окрему увагу заслуговує саме цей різновид. І на то безліч причин.

По-перше, натуральне. Виготовляється із рослинних і тваринних жирів. Вважається гіпоалергенним, зазвичай випускається без ароматизаторів.

По-друге, справляється із дуже широким спектром забруднень, включаючи застарілі плями або складні, ефективно відмиє навіть мазут і масляну фарбу. Буде незамінним помічником на дачі або в поході, відмиє будь-який жир навіть у холодній воді.

По-третє, має яскраво виражені антибактеріальні властивості, тому широко використовується для дезінфекції (зокрема, у медичних установах). Також багато хто відзначає його цілющі властивості, існує маса рецептів для лікування всіляких проблем. Але тут ми б порадили бути дуже обережними, адже в господарському милі високий відсоток лугів. Його застосування у лікувальних цілях може бути небезпечним (краще проконсультуватися із фахівцями).

Чим відрізняється мило 65% від 72%? І що це взагалі означає?

На шматку буде нанесена одна їх цифр, яка вказує на вміст жирних кислот. За вмістом жирних кислот розрізняють: 65%, 70%, 72%. Їх концентрація впливає безпосередньо на властивості мила. Простіше кажучи, чим вище зазначений відсоток, тим кращі миючі властивості і тим ефективніше ви зможете впорається із пранням і видаленням бруду. Найчастіше у продажу ми можемо побачити перший і третій варіант.

Ось і все найцікавіше і найважливіше про такий звичайному продукті. Вибирайте правильно!

Можливо, вам стане в нагоді:

Швидкий перехід на побутова хімія

Waiting...

 Передзвоніть мені

Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Комментар

Зверніть, будь ласка, увагу
на наш графік роботи:
пн.-пт. з 9:00 до 20:00, сб. з. 10:00 до 18:00