Матовий чи глянцевий фотопапір, який обрати?

Матовий чи глянцевий фотопапір,  який обрати?

Швидкий перехід на фотопапір

Матовий папір це різновид витратного матеріалу для друку зображень. Він має приємну текстуру, більш захищений від механічних пошкоджень, достатньо універсальний та має відносно невисоку вартість. Зображення на такому папері будуть яскравими та контрастними, проте він не здатен передавати тонкі градації кольору.

Глянцевий фотопапір це папір із блискучою та гладенькою поверхнею. Завдяки йому ви отримаєте яскраві та реалістичні фото із повною передачею кольору і відтінків. Він чудово підходить для домашнього використання, однак поводитись із отриманим матеріалом треба акуратно, оскільки глянцеве покриття дуже чутливе до подряпин та відбитків.

Визначаємося із вибором

Які фото кращі, матові чи глянцеві? Це питання часто виникає у користувачів і фотографів, які починають свою професійну діяльність. Визначитись не важко. Треба лише зрозуміти, який ефект вам потрібен і яка ціль фотографій. Матовий папір краще підійде для рекламної продукції, буклетів, зображень, які потім ламінуються. Глянцевий папір забезпечить якісні знімки із насиченою передачею кольору, професійних видань, портфоліо.

Матовий і глянцевий папір є класикою і чудово підходять як для домашнього використання, так і для промислового. Різниця в тому, що матовий папір забезпечить контрастність і носкість фотографій, а глянцевий – відмінну передачу кольору і яскравість зображень.

Обираючи папір для друку слід звернути увагу на супутні фактори. Окрім текстури, що підходить, вам треба підібрати оптимальний розмір паперу, його щільність для вашої продукції. Цей процес не такий простий, особливо для новачка. Якщо ви не хочете проходити складний шлях «спроб і помилок» - зверніться до нашого спеціаліста. У нас є готові індивідуальні рішення для кожного випадку. Ми з першого разу підберемо вам найкращий варіант.

Найпопулярніші пропозиції у розділі:

Фотопапір матовий А4 50 арк. щільність 180 г/м² Barva

Папір матовий А4 500 арк. щільність 120 г/м² Barva

Фотопапір глянцевий А4 60 арк. щільність 150 г/м² Barva Economy

Для оптових покупців:

Фотопапір 500 арк.

Waiting...

 Передзвоніть мені

Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Комментар

Зверніть, будь ласка, увагу
на наш графік роботи:
пн.-пт. з 9:00 до 20:00, сб. з. 10:00 до 18:00