Потрібен маркер по склу, металу або для іншої специфічної поверхні? Вам варто купити перманентний маркер

Потрібен маркер по склу, металу або для іншої специфічної поверхні? Вам варто купити перманентний маркер

Швидкий перехід на маркери перманентні

Нещодавно ми писали про маркери для дошок або борд-маркери і їх особливості. Але що, якщо потрібно писати на специфічному матеріалі. Наприклад, по склу, або металу, або гумі? Не кожен інструмент, що пише, підійде для цього. У таких випадках вам слід купити перманентний маркер .

Маркер перманентний що це

Це просто кажучи, добре відомий нам фломастер, але із вдосконаленими характеристиками. Він має відмінну стійкість до впливу сонячного світла, потрапляння рідини або перепадів температури. Ідеально підійде для використання в будівництві або на виробництві.

Перманентний маркер, особливості та де використовується

Перманентні маркери наповнені специфічними чорнилом - вони ідеально підходять для будь-якої поверхні. Ви зможете спокійно робити необхідні позначки на склі, дереві, папері, пластику, гуми та ін.

Такі маркери довговічні і ви зможете ними користуватися довгі місяці.

Перманентні маркери бувають на різній основі:

  • спиртова;
  • водна.

Перший варіант найпопулярніший. Тримається напис таким маркером довго, змивається тільки розчинами, що містять спирт. Мінус таких маркерів в тому, що вони різко пахнуть і багатьох це дратує.

Ті, які на водній основі на відміну від спиртових не мають такого неприємного запаху. Вони набагато довше служать і якщо ви забули повернути ковпачок на місце, то такий маркер не висохне і за тиждень. Роками не вицвітає. Видалити можна губкою, змоченою у воді. Без ковпачка не висохне протягом 3-х тижнів.

Випускаються в самих різних кольорах і з наконечником різної товщини для зручності написання в самих різних місцях (наприклад, на важкодоступній поверхні) і на різних матеріалах. Крім цього, ви можете зустріти перманентні маркери зі збільшеним об"ємом, що дуже добре з точки зору економії.

Тепер ви знаєте все про можливості перманентних маркерів.

Пишіть зручно!

Waiting...

 Передзвоніть мені

Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Комментар

Зверніть, будь ласка, увагу
на наш графік роботи:
пн.-пт. з 9:00 до 20:00, сб. з. 10:00 до 18:00