Максимальна щільність паперу для лазерного принтера

Максимальна щільність паперу для лазерного принтера

Швидкий перехід на офісний папір

Вибір потрібного паперу для друку - дуже важливий аспект. Неправильно обраний папір може призвести до зниження якості друку і навіть до поломки друкуючого пристрою. Стандартна максимальна щільність паперу для лазерного принтера становить до 300г/м2. Проте, якщо ви зважитеся на використання такого щільного паперу, треба уважно слідкувати за процесом його подачі, оскільки із цим можуть бути проблеми.

Мінімальна щільність паперу для лазерного принтера становить 52г/м2. Однак і цей варіант не дуже вдалий для офісного чи домашнього використання. Такій папір надто тонкий, він рветься під час друку, розмокає від великої кількості фарби (наприклад, коли друкуються графіки і тим більше зображення).

Технічні характеристики офісного паперу

Найкращій папір для лазерного принтера повинен мати прийнятні показники:

· Щільність паперу має бути оптимальною. Ступінь білизни повинна відповідати цілі використання кінцевого продукту. Наприклад, для домашнього та офісного використання підійде папір із меншою білизною, а ось для документів, які демонструються, краще використовувати підвищений рівень білизни (оптимальна білизна 96%-98%, щільність 80 г/м2 ).

· Покриття на папері має забезпечувати комфортне використання і збереження якості друку.

· Чистота поверхні аркуша має бути найвищою, щоб у процесі використання пил із паперу не забруднював валіки і друкуючий пристрій слугував довго.

Стандартна товщина офісного паперу становить від 80 г/м2 до 120 г/м2. У цьому діапазноі ви можете підібрати найкращий варіант для себе.

Папір 80 г/м2 товщиною доволі розповсюджений на ринку. Зазвичай, його використовують в офісі для друку різноманітних документів. Звернути увагу треба на друк з обох сторін. На такій щільності друк з обох боків можливий, але тільки на лазерних пристроях. Ціна на такій папір звичайно найнижча.

Папір А4 щільність 120 вже презентабельніший. Покриття у цьому варіанті забезпечує краще ковзання паперу в принтері, що обумовлює якіснішу роботу друкуючої техніки. Якість надрукованої продукції на такому папері буде краще і на дотик вона приємніша. Підходить для двостороннього друку на будь-якому пристрої.

Також, у виборі вам допоможе загальноприйнята класифікація офісного паперу:

1. Клас А. Цей папір найдорожчий і рідкісний. Відрізняється використанням евкаліптового дерева у виробництві. Він надто затратний для постійного використання, але якщо ваші документи повинні вразити із першого дотику – це те, що вам потрібно.

2. Клас В. Сучасний папір, стрімко стає популярним. Його ціна незначно вища, але якість набагато краща, ніж у нижчого класу паперу.

3. Клас С. Цей папір найдоступніший та розповсюджений. Такий папір буде в нагоді для використання як на роботі, так і вдома.

Пам’ятайте, що навіть така, на перший погляд, дрібниця як папір, відіграє дуже важливу роль у роботі пристрою і якості кінцевого продукту.

Популярний товар сьогодні:

Швидкий перехід на зовнішні акумулятори

Вам можуть знадобитися:

Швидкий перехід на чорнило

Швидкий перехід на лазерні картриджі

Швидкий перехід на струменеві картриджі

Waiting...

 Передзвоніть мені

Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Комментар

Зверніть, будь ласка, увагу
на наш графік роботи:
пн.-пт. з 9:00 до 20:00, сб. з. 10:00 до 18:00