Кронштейн для проектора, який вибрати? Види і особливості установки

Кронштейн для проектора, який вибрати? Види і особливості установки

Швидкий перехід на кронштейн для проектора

Мультимедійний проектор - дуже зручний і досить популярний пристрій на сьогоднішній день. Його можна зустріти у більшості офісів, і навіть вдома. Використовується не тільки для показу слайдів, ви можете дивитися на ньому відео, використовувати для караоке, задіяти в лекціях, конференціях і т.д.

Найпростіший спосіб установки проектора - поставити його на стіл. Але це не завжди зручно або можливо. У цьому випадку доведеться купити спеціальне кріплення. Такі механізми бувають різними і щоб вибрати правильний, потрібно хоча б мати уявлення, про що йде мова.

Які кронштейни для проектора бувають, основні типи

  • кріпляться до стіни;
  • кріпляться до стелі;
  • ставляться на підлогу.

Кронштейн на підлогу - грубо кажучи, спеціальна підставка, на яку ставиться пристрій. Вона має висоту, що регулюється, вона мобільна – тобто ви можете вільно переміщати куди завгодно, може бути у вигляді триноги, своєрідного столика на коліщатках і ін.

Така підставка не вимагає ніяких зусиль для установки. В цьому її плюс. Мінусом же можна назвати те, що під ногами буде плутатися маса проводів. Це може бути не дуже зручним, якщо приміщення маленьке, людей багато.

Настінне кріплення для проектора - як ви вже зрозуміли, кріпиться такий механізм на стіну. Плюс в тому, що ви зможете встановити свій проектор як завгодно: прямо або догори ногами, на будь-якій висоті і як завгодно близько до стіни. Діапазон руху шарнірів може бути широким. Монтуються вони дуже просто, сучасні конструкції дозволяють запросто приховати всі непотрібні дроти. Можна встановити на будь-який вертикальної поверхні без проблем. Перш ніж купити настінний кронштейн для проектора обов"язково переконайтеся, що він розрахований на ту вагу, яку ви збираєтеся на нього встановлювати.

Кріплення для проектора на стелю , очевидно, монтується до стелі. Дозволяє регулювати висоту установки проектора так, щоб це було максимально зручно для демонстрації відеоматеріалу. Такі кронштейни зазвичай мають регулювання висоти підвісу, зручний і легкий доступ до проектора і багато інших «фішки».

Особливістю є те, що таке кріплення підійде не для будь-якої стелі. Якщо вона натяжна або підвісна, то може не витримати ваги конструкції, та ще й проектора на ній.

Кріплення для проектора, яке вибрати

Дайте відповідь на наступні пункти і ви будете розуміти, який кронштейн проектора краще підійде:

  • виїзні заходи, зустрічі в різних офісах і т.д. – на підлогу - він легкий, ви можете возити його за собою без проблем. Встановлюється швидко.
  • якщо ви точно знаєте, що всі заходи будуть проводитися у конкретному приміщенні - тоді підійдуть кріплення для проектора на стіну або кронштейн на стелю. Тут вже дивіться, який з них впишеться у дизайн, підійде за розмірами і наскільки матеріал перекриття підходить для його установки;
  • також має значення, для якого саме проектора ви шукаєте кронштейн. Наприклад, короткофокусний проектор, який дуже зручний для роботи у невеликих приміщеннях, кріпиться найчастіше на стіну. Тоді як довгофокусні, які призначені більше для роботи в конференц-залах, різних павільйонах (тобто у великих приміщеннях, де проектор буде встановлюватися далеко від екрану), найчастіше кріпляться до стелі.

У будь-якому випадку, всі додаткові питання ви завжди можете задати продавцеві - уточнивши деталі, він зможе порекомендувати товар, що найбільше підходить.

Інформуйте якісно!

Вам можуть стати в нагоді:

Швидкий перехід на лампа для проектора

Швидкий перехід на проекційний екран

Швидкий перехід на підставка для інтерактивної дошки

Waiting...

 Передзвоніть мені

Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Комментар

Зверніть, будь ласка, увагу
на наш графік роботи:
пн.-пт. з 9:00 до 20:00, сб. з. 10:00 до 18:00