Карти пам'яті як вибрати

Карти пам'яті як вибрати

Швидкий перехід на карти пам"яті

Ми вже писали про те, як зрозуміти маркування карт пам"яті, щоб зробити правильний вибір. Безумовно, можна відразу купити найдорожчу або об"ємну, або швидку. Але (!) тут є нюанс - раптом вона буде занадто «крутою» для вашого пристрою? Іншими словами, гаджет не розрахований на такий об’єм пам"яті або такий тип карти. Є ризик зіпсувати або носій інформації, або пристрій. Ми розкажемо про те, як вибрати оптимально.

Важливо (!) Тип носія інформації повинен відповідати слоту на пристрої. Найчастіше використовуються:

  • Micro SD карта. Підтримуються смартфонами, планшетами, електронними книгами, екшн-камерами, навігаторами, плеєрами.
  • Карти SD. Підходять для фотоапаратів, відеореєстраторів, зовнішніх дисків.

Перший тип часто продається з адаптером для використання в обох слотах. Але краще купити карту пам"яті саме таку, яка підтримується вашим девайсом. Адаптер може вийти з ладу, зазвичай окремо він не продається. І потрібен він тільки для того, щоб перенести інформацію з одного гаджета на інший. Робиться це рідко.

Наступний параметр, який впливає на кінцевий вибір, звичайно ж, об’єм сховища інформації. Він не повинен бути більше за об’єм, що підтримується пристроєм. Що трапиться, якщо ви спробуєте скористатися більшою картою пам"яті:

  • пристрій не розпізнає її;
  • карта відформатується, всі дані будуть знищені;
  • зміниться об’єм і скоротиться до того, який допускається.

А тепер перейдемо безпосередньо до вибору:

  • Для меломанів буде цікаво - 1 хвилина музики у форматі МР3 має десь 1 МБ, більшість треків тривають близько 4-5 хвилин. Провівши нескладні розрахунки, ми розуміємо, що сховище об"ємом 4 ГБ, вмістить більше 800 улюблених пісень. Цього більш ніж достатньо.
  • Електронні книги вимагають зазвичай мінімум місця, тому тієї ж карти пам"яті 4 ГБ вистачить. Хоча, якщо ви хочете носити всю бібліотеку у рюкзаку, тоді потрібно купити і більше. Головне - перевірити сумісність з самої «читалкою».
  • Запис і зберігання відеофайлів. Залежить від роздільної здатності. Для найвищої якості потрібно купувати сховище великого обсягу - 128 ГБ і більше (смартфони, екшн-камери, професійні камери, що знімають із дуже високою роздільною здатністю). Крім того, важливу роль відіграють швидкість запису/читання. Обов"язково звертайте увагу і на ці характеристики. Для відеореєстратора, який записує у форматі Full HD цілком підійдуть карти пам"яті 16 ГБ, 32 ГБ або 64 ГБ.
  • Для звичайних смартфонів підійдуть карти пам"яті меншого об’єму. Хоча знову ж таки, залежить від того як багато і часто ви знімаєте. А якщо вже зібралися у відпустку - тоді точно потрібна карта пам"яті побільше.
  • Якщо ви прихильник телефонних «іграшок» то майте на увазі, що сучасні ігри вимагають достатнього місця. І якщо сама гра буде «важити», наприклад, близько 1 ГБ, то після установки вона може запросити ще 3-4 ГБ для установки доповнень або оновлень.

А якщо вам потрібно зберігати все і відразу, тоді потрібно купити карту пам"яті об"ємну і буде вам щастя (не забувайте перевірити сумісність).

Важливо (!) Будь-який продукт має свій запас міцності, щоб там не говорили або гарантували. Тому ми радимо періодично робити резервні копії даних. Так, про всяк випадок.

Зберігайте інформацію надійно і зручно!

Waiting...

 Передзвоніть мені

Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Комментар

Зверніть, будь ласка, увагу
на наш графік роботи:
пн.-пт. з 9:00 до 20:00, сб. з. 10:00 до 18:00