Який сумісний картридж обрати?

Який сумісний картридж обрати?

Швидкий перехід на струменеві картриджі сумісні

Швидкий перехід на лазерні картриджі сумісні

Сумісні картриджі – це гарантована якість за ціну, що значно нижче, ніж у оригінальної продукції. Обираючи сумісні витратні матеріали, ви зустрінетесь із величезною кількістю виробників. Ми відібрали декілька найкращих із них. І сьогодні хочемо про них поговорити.

1. Картриджі Patron Extra

Надійні картриджі Patron Extra призначені для використання у лазерних принтерах. Завдяки високій якості виробництва, вони прекрасно заправляються і відновлюються. У виготовленні сумісних картриджів Patron Extra використовується корпус від оригінальної продукції. Якість друку такою продукцією відповідає міжнародним стандартам, зокрема стандарту STMC. Для підтвердження цього компанія вкладає зразок після тестування у кожну коробку.

2. Free Label

Лінійка доступних картриджів призначених для лазерних принтерів Xerox, Samsung, Panasonic, HP та Canon. Виробляються із нових комплектуючих і підходять для повторних заправок. Картриджі Free Label демонструють якісний результат друку за невелику ціну. Вони гарантовано сумісні із принтерами, для яких виробляються.

3. Patron Green Label

Картриджі Patron Green Label середнього цінового сегменту використовуються для лазерних друкуючих пристроїв. Вони мають гарантований ресурс і підлягають заправці. Виробляються ці витратні матеріали із нового корпусу і ретельно підібраних комплектуючих. Кожний картридж перед тим, як потрапити до вас у використання, проходить високотехнологічне тестування, що забезпечує високу якість друку.

4. Prote

Картридж для лазерного принтера Prote має оптимальне співвідношення ціна/якість. Виготовляється із нового корпусу, який можна перезаправляти. Ідеальне рішення для тих, хто хоче оптимізувати свої витрати на друк, отримуючи при цьому високу якість.

5. Картриджі Patron для струменевих принтерів та БФП

Сумісні картриджі Patron для струменевих принтерів та БФП є практично у всіх виробників у широкому асортименті. Дані картриджі мало в чому поступаються оригінальним. Як правило, мають той самий ресурс друку і чудову передачу кольору. З їх допомогою ви можете друкувати як фотографії, так і документи.

Виробники сумісних картриджів виробляють свою продукцію за високими стандартами якості.

Якого виробника обрати, в основному залежить від моделі вашого принтера, бажаного ресурсу, виду друку. Якщо ви маєте сумніви, чи зможете зробити правильний вибір самостійно, просто зверніться до нас за консультацією, і ми допоможемо визначити, який саме картридж потрібен для вашого друкуючого пристрою.

Сумісні картриджі – хіти продажів:

Картридж Canon PG-40 Black Patron PN-40XL

КАРТРИДЖ Canon 728/ HP LJ CE278A (FL-CE278A/728) FREE Label

Картридж Samsung MLT-D111S Patron Green Label PN-D111GL

Картридж HP Q2612A Patron Extra PN-12AR

Картридж HP CE285A/CANON 725 Extra Label EL-CE285AR/725R

Waiting...

 Передзвоніть мені

Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Комментар

Зверніть, будь ласка, увагу
на наш графік роботи:
пн.-пт. з 9:00 до 20:00, сб. з. 10:00 до 18:00