Яке чорнило краще для Canon Pixma TS8040 і Pixma TS9040

Яке чорнило краще для Canon Pixma TS8040 і Pixma TS9040

Швидкий перехід на чорнило Canon

МФУ Canon Pixma TS8040 і Pixma TS9040 - популярні друкувальні пристрої з багатьох причин. Одна із них - чудова якість друку. Вона залежить не тільки від апарату. Одна із найголовніших умов гарного друку - це якість чорнила, що використовується. Адже від нього багато що залежить - передача кольору, яскравість, насиченість, довговічність (світлостійкість відбитків) і інше.

Виробник гарантує відмінну якість за умови використання оригінального чорнила, вартість якого зовсім не маленька. А що, якщо є гідна альтернатива оригіналу? Адже економія сьогодні - це не ознака слабкості, а цілком виправдана необхідність. До розумного використання ресурсів вже давно прийшли користувачі по всьому світу. У нас, звичайно ж, така альтернатива існує - це сумісні витратні матеріали.

Сумісне чорнило для Canon як вибрати

Тут потрібно бути обережним і не купувати перш ліпше. Важливо вибирати товар перевіреного виробника, що працює за усіма міжнародними стандартами, перевіряє свою продукцію перед випуском та ін. На українському ринку, скажімо прямо, таких товарів не дуже багато. Серед них особливою популярністю користується сумісне чорнило Canon ТМ «Barva». І не дарма.

5 причин купити струменеве чорнило для Canon Pixma TS8040 і Pixma TS9040 українського виробника «Barva»:

  • мають поліпшену світлостійкість більше 20 років;
  • передача кольору не відрізняється від оригінальної;
  • сумісні із оригінальним чорнилом (це забезпечить легкий перехід);
  • не засихають у друкуючій голівці 2 місяці і довше;
  • набагато дешевше оригінальних. Тим більше, що ви можете купити як окремий колір, так і набір чорнила для Canon (що буде ще вигідніше).

А для того щоб вам було ще простіше, нагадуємо, як перейти на сумісні фарби для струменевих принтерів ТМ «Barva»: коли чорнила в ємностях залишиться зовсім небагато - просто долийте туди «Barva» і все (!). Ніяких особливих вимог немає.

Важливо (!) Найкраща якість передачі кольору, півтонів, насиченість і деталізація буде тільки тоді, коли ви повністю перейдете на нові. Це некритично для офісного друку. Якщо цей параметр для вас важливий (наприклад, потрібна фотографічна якість зображення) і відразу, тоді рекомендуємо промити чорнильниці від слідів старих фарб і тільки після цього влити нові. А ще краще - звернутися до сервісного центру, де це зроблять професійно і швидко. Це слід зробити, якщо ви використовували сумісне чорнило іншого виробника. Якщо у вас йде заправка відразу ж після використання оригінального, то промивати не треба.

Ціна оригінального і сумісного чорнила для Canon Pixma TS8040 і Pixma TS9040


Навіщо платити більше?

Купуйте вигідно на Prote!

Можливо, Вам знадобляться інші товари для друку:

Швидкий перехід на офісний папір

Швидкий перехід на фотопапір

Waiting...

 Передзвоніть мені

Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Комментар

Зверніть, будь ласка, увагу
на наш графік роботи:
пн.-пт. з 9:00 до 20:00, сб. з. 10:00 до 18:00