Яка буває касова стрічка?

Яка буває касова стрічка?

Швидкий перехід на вибір касової стрічки

Швидкий перехід на касові стрічки шириною 80 мм .

Швидкий перехід на касові стрічки шириною 57 мм .

Тип касової стрічки безпосередньо залежить від моделі касового апарата. Існує кілька видів чекових стрічок.

1. Офсетна чекова стрічка. Вона являє собою одношарову стрічку з офсетного паперу. Стандартна ширина касової стрічки, як правило представлена в 6ти варіантах від 28 мм до 80 мм та різниться внутрішньою втулкою, які є 12 та 18 мм. Варто зазначити, що тільки апарати зі спеціальним штирем можуть використовувати обидва розміри втулки, для інших це важливий аспект на який потрібно звернути увагу.

2. Термохімічна чекова стрічка, розміри якої варіюються від 28 до 80 мм. Чекова стрічка 80мм найбільш часто використовується в стандартних касових апаратах, термо-принтерах та терміналах. Ця стрічка найбільш популярна. Папір у неї щільніше, а її довжина, може доходити до 900мм.

3. Багатошарова чекова стрічка для терміналів дозволяє відтворювати чек в двох копіях одночасно, залишаючи одну копію в торговій точці, а другу - покупцеві.

Чекова стрічка, виробництво якої, проходить по всім стандартам і вимогам, буде забезпечувати безперебійну роботу касового апарату. На жаль, не всі виробники ведуть своє виробництво належним чином. Ми відбираємо якісних виробників, щоб дізнатися більше про це, зверніться за консультацією до наших фахівців. Процес виробництва повинен проходити з використанням якісного паперу, яка нарізується відповідно до стандартів ширини і намотується з використанням якісного обладнання. Чекова стрічка, яку ви придбаєте у нас, буде відповідати всім якісним показникам.

Waiting...

 Передзвоніть мені

Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Комментар

Зверніть, будь ласка, увагу
на наш графік роботи:
пн.-пт. з 9:00 до 20:00, сб. з. 10:00 до 18:00