Як вибрати засіб для прочищення труб

Як вибрати засіб для прочищення труб

Швидкий перехід на засоби для прочищення труб

Каналізація є скрізь, грає дуже важливу роль. Тому вкрай важливо, щоб вона функціонувала без збоїв. Але засмічення внаслідок жирових забруднень, а також скупчення великої кількості сміття трапляються не рідко. І важливо знати, які є способи очищення пластикових і інших труб.

Основні причини забруднень:

  • корозія металу;
  • неправильний монтаж при ремонті;
  • неправильне використання каналізації - утилізація невідповідного сміття;
  • накопичення осаду.

Тому, перш за все, потрібно з"ясувати причину. У першому і другому випадках позбутися проблеми можна тільки механічним способом і побутова хімія тут ні до чого. А ось в останньому і іноді в третьому цілком підійдуть спеціально розроблені речовини для цього.

Засіб для прочищення труб, види

На полицях магазинів зазвичай представлені:

Перші зазвичай упаковані в пакет із фольги і розраховані на одноразове використання. Специфіка використання полягає в тому, що труби після їх застосування необхідно ретельно промити, щоб порошок, що залишився, не зашкодив їх поверхні. Гелеві і рідкі засоби безпечніші і легко змиваються.

Склад

В основі містять

  • луги;
  • кислоти.

Лужні добре розчиняють жир, тому відмінно підійдуть для кухні. Другі - ефективні у боротьбі із мильним нальотом і застряглим волоссям, тому прекрасно підходять для ванних кімнат.

Як використовувати

Перш за все, уважно прочитати інструкцію, де покроково описаний весь процес (налити або насипати необхідну кількість препарату у злив, витримати зазначений час і гарненько промити великою кількістю води). Використовуючи будь-який із них будьте дуже обережними і надягайте рукавички, щоб не отримати хімічного опіку.

Крім того, хімічні речовини також застосовують і для профілактики засмічень, періодично насипаючи/наливаючи їх у стік.

Який вибрати засіб від засмічень пластикових труб?

Завжди вважалося, що рідина найефективніша. Адже вона найкраще проникає в усі вигини і заломи, міцно в"їдається у відкладення і добре роз"їдає його. Саме тому старий добрий «Кріт» все ще популярний. Крім того його ціна цілком прийнятна і він є в будь-якому магазині.

Слід пам"ятати, що рідини гарні для чавуну, але менш міцні матеріали можуть постраждати від їх застосування. Обов"язково прочитайте інструкцію, щоб знати для яких матеріалів вони підійдуть.

Гелеві речовини. Їх в"яжучий склад ефективно обволікає наліт, усуває його і запобігає появі нового деякий час. Добре очищають мило, жир і засмічення з волосся. Крім того, вони не є небезпечними для більшості матеріалів і підійдуть для очищення пластикових конструкцій.

Гранули та порошок - легко застосовуються, займають мало місця при зберіганні. Підходять і для старих металевих, і для нових каналізаційних комунікацій із пластика. Вважаються дуже ефективними.

Найпопулярнішими на ринку є продукти торгових марок Крот, Містер Мускул, Сана і інші.

Очищайте каналізацію легко!

Можливо, вам також потрібні інші засоби для чищення:

Швидкий перехід на побутова хімія

Waiting...

 Передзвоніть мені

Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Комментар

Зверніть, будь ласка, увагу
на наш графік роботи:
пн.-пт. з 9:00 до 20:00, сб. з. 10:00 до 18:00