Як вибрати миючий засіб для дому?

Як вибрати миючий засіб для дому?

Швидкий перехід на побутова хімія

Прибирання - важлива частина домашньої роботи. Адже чистота - це незаперечна умова здоров"я нас і нашої сім"ї. І дуже пощастило, що ми живемо в той час, коли це вже важка робота, що забирає масу сил і часу у господині. Тепер цей процес став набагато коротшим і приємнішим завдяки безлічі спеціальних інструментів і засобів побутової хімії. Тепер є все необхідне для прибирання окремих зон: кухні, ванни і туалету, підлоги і стін, дзеркал і стекол і т.д. Головне - правильно обрати потрібний.

Які засоби потрібні для прибирання дому?

В першу чергу, вибирати потрібно залежно від того, для чого воно призначене.

Обов"язково ознайомитися зі складом. Багато засобів мають у своєму складі хлор і похідні від нього (наприклад, для дезінфекції туалету, ванної). Тому користуватися потрібно дуже акуратно. І використовувати тільки за призначенням, щоб не зіпсувати поверхню, яку не можна чистити за допомогою хлорвмісних речовин.

Абразивні речовини (порошки) ж краще не використовувати на плитці або склі, щоб не залишити подряпин. Для скляних поверхонь або дзеркал вибирати рідкі миючі засоби.

Для кухні потрібні засоби із антибактеріальними властивостями, адже з точки зору гігієни, в таких місцях скупчується найбільша кількість бактерій та інших мікроорганізмів. Прибирання слід робити ретельно, приділяючи більше уваги особливо брудним місцям (наприклад, раковина або відро для сміття).

Для ванни та туалету принцип приблизно той же. Засоби для дезінфекції унітазу слід обирати із сильнодіючими компонентами. І не забувати про кнопку зливу, дверні ручки, паперотримач і крани - їх теж слід добре промити.

Для прибирання більшості поверхонь підходять так звані універсальні засоби для чищення. Вони увібрали в себе всі кращі характеристики різної побутової хімії. Такі чудово підійдуть для прибирання ванної кімнати, кухні (всі поверхні: плита, ванна, раковина, унітаз, кахель, склокераміка). І навіть згодяться для миття підлог.

Не забувайте під час прибирання убезпечити себе - завжди використовуйте рукавички для прибирання. Захистіть шкіру рук від несприятливого впливу хімічних речовин.

На сьогоднішній момент дуже популярною стає екологічно чиста продукція. В її складі відсутні шкідливі для нас речовини: хлорин, фосфати, парабени і т.д. Саме тому вона вважаються гіпоалергенними. Доволі дорого коштують.

Прибирайте дім легко!

Можливо, Вам знадобляться супутні товари:

Швидкий перехід на господарські товари

Waiting...

 Передзвоніть мені

Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Комментар

Зверніть, будь ласка, увагу
на наш графік роботи:
пн.-пт. з 9:00 до 20:00, сб. з. 10:00 до 18:00