Як вибрати хороший ластик

Як вибрати хороший ластик

Швидкий перехід на гумка для олівця

Всім відомо, ластик канцелярський це шматочок гуми, призначення якого - видаляти все написане чи намальоване. Дуже поширений предмет, який можна знайти у будь-якому пеналі школяра, студента, та й не тільки у них.

Мало хто поінформований про те, що до появи звичного нам канцелярського приладдя люди користувалися звичайної м"якоттю від хліба. Аж до 1858 року.

Вміст каучуку у сучасних гумках невеликий - не більше 10% -20%. Навіть якщо написано інше. А багато серед них у принципі не містять його, оскільки виготовлені з полімеру (пластика). Це не означає - вони гірші. Навіть навпаки, мають безліч своїх переваг.

Гумка для олівця, матеріал з якого виробляється

Може бути:

  • пластик;
  • синтетичний каучук;
  • натуральний каучук.

Перші виготовляються з м"якого вінілу, не шкодять паперу. Туди додані особливі пом"якшувачі, тому пластикові не псуються та не висихають із часом.

Другі примітні своєю м"якістю, легко кришаться або ламаються. Стирають із паперу будь-якої щільності, не псуючи його поверхні.

Ластик із натурального каучуку має підвищену пластичність, стирає, видаляючи поверхневий шар. Ідеальний для видалення ручки, кольорових олівців.

Важливо знати (!). Каучукові (будь-які) чутливі до впливу повітря і сонячних променів, тому при неправильному зберіганні мають властивість висихати (покриватися твердої скоринкою). Радимо зберігати у пергаменті, плівці, спеціальній коробочці.

Як вибрати гумку для стирання

Дивлячись, що ви зібралися стерти. Якщо звичайний графіт - вибирайте м"яку, яка кришитися. Крихти ніби приклеюються до частинок графіту, відриваючись, відокремлюють його. Якщо вам слід позбутися слідів кольорових олівців, то знайте - зробити це набагато складніше, тут потрібно гумка для стирання твердіше. А для ручки знадобиться самий твердий матеріал. Але при цьому не забувайте - при сильному натисканні ви можете порвати папір.

Крім усього перерахованого, вони бувають всіляких форм та кольорів. Можуть йти в комплекті до точилки. Зустрічаються у паперових (картонних) корпусах для більшої зручності користувача (не ковзає в руці) або навіть у пластикових. Більш того, є такі, які можуть видалити туш, чорнило, маркери. У своєму складі містять спеціальні розчинники.

Ось і все, що потрібно мати на увазі для правильного вибору.

Стирайте легко!

Вам може знадобитись інше канцелярське приладдя:

Швидкий перехід на канцелярські товари

Waiting...

 Передзвоніть мені

Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Комментар

Зверніть, будь ласка, увагу
на наш графік роботи:
пн.-пт. з 9:00 до 20:00, сб. з. 10:00 до 18:00