Як вибрати бездротову клавіатуру

Як вибрати бездротову клавіатуру

Швидкий перехід на бездротова клавіатура

Ми так багато часу проводимо за комп"ютером, ноутбуком, планшетом. Комфортність роботи багато в чому залежить від комп"ютерних аксесуарів. Клавіатура - одна з них.

Яку вибрати бездротову клавіатуру

Основна зручність цього девайс полягає у тому, що немає ніяких проводів, що заважають на столі або під ногами, а також обмежують відстань для роботи. Але вимагає регулярної заміни батарейок, тому є сенс задуматися про акумулятор.

Тип підключення

 • радіо - дуже популярні зараз, оскільки дозволяють працювати на великій відстані. Радіус покриття радіосигналу досягає декількох десятків метрів;
 • bluetooth - відрізняються лише радіусом дії - до 10 метрів. До них же можна віднести і лазерні клавіатури.

Форма

 • класична;
 • «ноутбучна»;
 • ергономічна.

Перший варіант самий звичний і простий. Зазвичай прямокутної форми на ніжках, що дозволяють регулювати рівень нахилу.

Ергономічна відрізняється оригінальним дизайном - у неї є підставка для зап"ясть, має спеціальне розташування і форму клавіш - все це зроблено для максимальної зручності у роботі. Досить часто вона ніби поділена на дві частини. Це ідеально підходить для людей, що друкують «сліпим» методом.

«Ноутбучна» - вона дуже компактна і схожа на ту, що використовується в ноутбуках.

Крім них є ще так звані «мультимедійні». Вони можуть похвалитися великою кількістю всяких «фішок». Можуть бути класичними або ергономічними. На них винесені кнопки для управління операційною системою або мультимедійними додатками (наприклад, музичним плеєром). Також є підсвічування кнопок, жк дисплей, додаткові USB і аудіо роз"єми і багато чого ще.

Серед оригінальних моделей слід виділити силіконові клавіатури. Виробляються із гнучкого силікону, мають ультратонкий дизайн, відрізняються м"яким натисканням і високою віддачею при натисканні, безшумні. Не бояться пролитих чаю або кави (водостійкі), захищені від пилу або бруду. І чудово підійдуть тим, хто в дорозі - компактно складаються. Зазвичай підключаються через bluetooth.

Отже, яку ж вибрати?

Це залежить від того, який у вас робочий простір і як вам зручніше працювати. Для тих, кому важлива відстань - звичайно ж, клавіатура, яка працює на радіочастоті. Ще краще, якщо у комплекті із мишкою. Вони будуть мати один передавач, відповідно, він буде займати лише один роз"єм.

Характеристики, на які варто звертати увагу

 • мовна розкладка;
 • колір букв на клавішах - повинні добре читатися;
 • кнопки «вимикання», «перезавантаження» і «сон». Бажано, щоб вони були розташовані подалі від робочих клавіш, щоб ви часом не натиснули їх в самий невідповідний момент;
 • пружність і звук при натисканні на клавіші. Пружність важлива, оскільки від роботи із занадто тугими клавішами руки будуть швидко втомлюватися. А гучне клацання може дратувати оточуючих;
 • водостійкість корпусу, захист від пилу і бруду;
 • розміри.

В принципі, це все, що потрібно знати про бездротові клавіатури. Працюйте зручно!

Можливо, вам також потрібні:

Швидкий перехід на бездротові миші

Швидкий перехід на килимок для миші

Waiting...

 Передзвоніть мені

Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Комментар

Зверніть, будь ласка, увагу
на наш графік роботи:
пн.-пт. з 9:00 до 20:00, сб. з. 10:00 до 18:00