Швидкий перехід на акустичні колонки
Музика супроводжує нас скрізь. Це спосіб розслабитися або навпаки, підбадьоритися. Ми слухаємо її в машині, по дорозі на роботу або додому, у будь-якому торговому центрі, кафе або ресторані. Вона налаштовує нас на потрібну хвилю і дозволяє відволіктися від рутини, нескінченної суєти. І тут, без сумнівів, важлива якість її звучання. Адже насолодитися у повній мірі всією повнотою музичної палітри можна тільки за наявності хорошої акустики. І ось ви заходите в розділ «акустичні колонки», а там: дротові та бездротові, пластикові або дерев"яні, портативні і великі і так далі і тому подібне. Як тут не розгубитися? Та й в ціні не помилитися.
Ми вирішили трохи прояснити це питання і зібрали всі найнеобхідніші характеристики. Виходячи з цього, ваш вибір може стати простіше, а витрати - оптимальніше.
Звичайно ж, потрібно розуміти, для чого вони вам потрібні. Наприклад, де ви зібралися їх слухати. Одна справа, якщо вони потрібні вам для домашнього кінотеатру, і зовсім інша - для телефону, коли ви зібралися на природу або кудись ще.
Які бувають музичні колонки
Основні типи
За способом підключення
Якщо ви вибираєте колонки для комп"ютера, звертайте увагу на матеріал корпусу.
Найчастіше вони бувають:
Якщо говорити про характеристики технічного характеру, то найважливішим параметром, мабуть, є частотний діапазон звучання. Максимальний зазвичай 20 кГц, адже частоту вище наше вухо не сприймає. Мінімальний стандартно - 20 Гц.
Також, зверніть увагу на вихідну потужність. Найоптимальніша - 30 Вт.
Важливо (!) Чим менше колонки, тим тихіше звук і менше потужність. Мінімальна гучність на динамік - 1,5 Вт. Якщо у маленьких пристроїв цей параметр вказаний великий - значить, це максимальна потужність пристрою (порогова). А при максимальному навантаженні акустика витримує дуже недовго, після чого виходить із ладу. Тому ніколи не виставляйте найбільшу гучність - 80% цілком достатньо. В цьому випадку колонки прослужать вам довше.
Хочете насичений звук? Купуйте з двома динаміками. Вони відтворюють і високі, і низькі частоти. Для більш точної локалізації звучання розподіляють їх на різні динаміки.
Крім цього, вибираючи їх (наприклад, ви шукаєте колонки для домашнього кінотеатру), також зверніть увагу на кількість каналів.
Найчастіше зустрічаються такі варіанти:
Сказати складно. Залежить від вимог, які ви до них пред"являєте. Але у будь-якому випадку, вибираючи акустичну систему, уважно прочитайте інструкцію до неї, щоб розуміти всі можливості і не вимагати того, чого девайс не може вам дати в силу своїх технічних характеристик. Ще краще - проконсультуйтеся із фахівцями магазину - вони вже точно знають, що порекомендувати.
Знову ж, вибирайте товар перевірений, відомих виробників. Ознайомтеся із відгуками інших користувачів. Це вбереже вас від безглуздої витрати грошей і нервів. Так ви зможете купити акустику для дому, комп"ютера, телевізора тощо правильно.
От і все. Найголовніше ми розповіли. Є, звичайно ж, і інші, більш специфічні нюанси. Вони актуальні для тих, кому важливо найідеальніше звучання. Але, частіше за все, такі користувачі вже знають точно, що купити.
Легкого і якісного вам звучання!
Можливо, вам знадобляться:
Швидкий перехід на USB кабелі
Швидкий перехід на навушники