Як зберегти картридж від висихання - рекомендації від Prote

Як зберегти картридж від висихання - рекомендації від Prote

Швидкий перехід на картриджі для струменевих принтерів

Більшість користувачів у домашніх умовах використовують струменеві принтери або МФУ. Це не випадково, адже вони ідеально підходять для невеликих обсягів друку, співвідношення ціна/якість тут теж грає важливу роль.

Дорогим витратним матеріалом для струменевого друкуючого пристрою є картридж, тому поводитися із ним треба акуратно, дотримуючись певних правил. Тоді він прослужить вам довго.

Нижче наші рекомендації, які допоможуть вам уберегти струменевий картридж від передчасного висихання.

Як зберігати картридж струменевого принтера?

1. Регулярний друк - найвірніший і доступний приклад того, як зберігати картридж від висихання. Друкуйте хоча б 1-2 рази на тиждень.

2. Вимикаючи принтер, ніколи не висмикуйте шнур із розетки. Вимикати принтер потрібно кнопкою ВКЛ/ВИКЛ. Принтер встигне перевести картридж у захищене положення.

3. Якщо ви для чогось дістали картридж із принтера, намагайтеся його повернути на місце якомога швидше. Картриджі не у принтері мають властивість швидше засихати.

4. Зберігайте картриджі в закритій упаковці до того моменту, коли вони вам знадобляться.

5. Температура для оптимального зберігання -15°C - +35°C.

6. Не відкривайте упаковку із картриджем доти, доки чорнило повністю не закінчаться - інакше є ризик, що сопла друкуючих голівок засохнуть. Рівень чорнила можна визначити візуально (деякі зроблені із прозорого матеріалу) або за допомогою спеціального лічильника.

7. Якщо ви знаєте, що довго не будете друкувати - усі картриджі потрібно дістати із принтера і покласти їх у спеціальні контейнери для зберігання (вони бувають, наприклад, у картриджів HP). В інших випадках друкуючу голівку потрібно заклеїти скотчем.

8. Якщо немає спеціальних контейнерів, то зберігати картриджі треба у поліетиленових пакетах. Їх слід щільно закрити при цьому.

Якщо ж картридж струменевого принтера засох - спробуйте скористатися спеціальною рідиною для очищення, ознайомившись з інструкцією щодо її застосування.

У разі сумнівів ви завжди можете звернутися до сервісних центрів, які допоможуть вирішити вашу проблему швидко.

Дотримуючись цих нескладних правил ви зробите так, що картридж струменевого принтера прослужить довго, а ви заощадите гроші.

Можливо, ви шукаєте:

Швидкий перехід на чорнило для принтера

Waiting...

 Передзвоніть мені

Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Комментар

Зверніть, будь ласка, увагу
на наш графік роботи:
пн.-пт. з 9:00 до 20:00, сб. з. 10:00 до 18:00