Як правильно зберігати офісний папір, щоб уникнути проблем під час друку – корисні поради від Prote

Як правильно зберігати офісний папір, щоб уникнути проблем під час друку – корисні поради від Prote

Швидкий перехід на офісний папір

Проблема зминання паперу принтером - дуже поширена, кожен з нас хоча б раз з нею стикався. Іноді потрібно просто вийняти лист і продовжити друк, а іноді - навіть ремонтувати принтер.

Уникнути цієї проблеми допоможуть правила зберігання офісного паперу - про них ми і розповімо докладніше.

Як зберігати папір для принтера?

Зберігання паперу вимагає окремого місця, де буде прохолодно і помірно сухо. Це може бути окреме приміщення або його частина. Намагайтеся вибрати таке місце, де в подальшому не буде різких перепадів температури або вологості. Краща температура для зберігання паперу - 19°С -23°С.

Вологість при зберіганні паперу має значення - адже при підвищеній вологості і теплі папір почне скручуватися, що в майбутньому спровокує його зминання в принтері. Папір для друку повинен бути абсолютно рівним. Оптимальна вологість - 35-55%.

Папір слід оберігати від впливу обігрівачів і сонця, оскільки підвищена сухість і тепло для офісного паперу небезпечні - під їх впливом він може зморщуватися, його властивості для друку також будуть погіршуватися.

Папір для друку на принтері слід зберігати в оригінальній упаковці доти, доки він вам не знадобиться - це найкращий приклад того, як зберігати папір для принтера так, щоб під час друку не виникало проблем. Обгортка всередині має спеціальний захисний шар для того, щоб уберегти папір від вологи. Після її розкриття захист зникає. Якщо ж папір вже розпаковано, перегортайте/перекладайте його час від часу. Це також допоможе уникнути неприємних сюрпризів під час друку. Для друку із розкритої пачки беріть папір із середини упаковки.

Зберігайте пачки із офісної папером у горизонтальному положенні - так він не буде деформований. Не ставте занадто багато коробок одна на одну - не більше 5. Якщо ж пачки укладені в піддони, то їх потрібно складати не більше, ніж в 3 шари.

Складайте пачки/коробки із обережністю, щоб не роздавити краї упаковок. Не кидайте їх ні в якому разі. Ви можете не помітити пошкоджень упаковки і як наслідок - самого паперу, але вони можуть зіпсувати друк в подальшому.

Зберігати упаковки із папером краще на полицях, піддонах або в шафах і ні в якому разі не на підлозі - це допоможе уникнути вбирання зайвої вологи.

Ці прості поради допоможуть вам зберегти офісний папір в найкращому вигляді якомога довше і запобігти проблемам під час друку або пошкодження друкуючого пристрою.

Вам можуть знадобитися:

Швидкий перехід на чорнило

Швидкий перехід на струменевий картридж

Waiting...

 Передзвоніть мені

Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Комментар

Зверніть, будь ласка, увагу
на наш графік роботи:
пн.-пт. з 9:00 до 20:00, сб. з. 10:00 до 18:00