Як почистити монітор - кілька простих правил правильного догляду

Як почистити монітор - кілька простих правил правильного догляду

Швидкий перехід на засоби для очищення

Як часто ви би не прибирали вдома чи в офісі, незабаром на екрані комп"ютера або ноутбука осядуть пил, бруд, з"являться відбитки пальців, розводи, бризки води і так далі. Це не тільки дратує чисто зовні, але псує картинку або передачу кольору (а для деяких користувачів це дуже важливий момент). Ми розповімо як потрібно правильно його чистити і чого робити не слід. Почнемо з кінця.

Чого робити не варто

У мережі є маса «корисних порад», які насправді не тільки не корисні, але часом і дуже навіть небезпечні. Ми не рекомендуємо використовувати:

  • спирт, ацетон, аміак, миючі засоби для скла і тим паче порошки, сода. Все це знищить антиблікове покриття і подряпає екран.
  • мильний розчин - мило може залишити білий наліт і зіпсувати поверхню монітора;
  • всі тканини (рушники, носові хустки, шматки одягу), крім мікрофібрових серветок або серветок для оптики (окулярів, наприклад). По-перше, жорсткі тканини можуть подряпати покриття, по-друге, ворсові залишать на ньому ворсинки, чистого екрану ви не отримаєте. Губки, паперові вироби теж не підійдуть.
  • вода із крану. Спробуйте помити нею скло і подивитися на результат. Що ви бачите? Правильно, розводи, сліди від крапель. Те саме буде і з вашим монітором.

Тут хочемо звернути особливу увагу на дисплеї із олеофобним покриттям, яке потрібно для того, щоб захистити пристрій від пилу, бруду, води, відбитків пальців (ця плівка має відштовхуючі властивості). Зустрічається на будь-якому пристрої (телефоні, планшеті та ін.). Як перевірити і чому це так важливо? Перевірити його наявність дуже легко - капніть пару крапель води на екран і якщо вода стекла красивими крапельками і не залишила після себе сліду, то ваш екран має дане покриття. А важливо цей момент перевіряти тому, що воно дуже легко стирається спиртовмісними засобами, не любить зайвого тертя (тільки мікрофіброві серветки), не протирається вологими серветками.

Кращий засіб для очищення для моніторів

Ми радимо купити засоби для чищення екранів, спеціально для цього призначені. Це можуть бути спреї, рідини, піни або спеціальні серветки для екранів (вологі або сухі із мікрофібри). Перед покупкою ще раз обов"язково почитайте інструкцію до вашого пристрою, щоб знати точно, які засоби підходять. Крім того, обов"язково ознайомтесь зі складом обраного вами на предмет наявності там спирту або чогось подібного.

Як правильно протирати монітор

Слідуючи цим нехитрим порадам, ви зможете почистити монітор, не пошкодивши його. Отже:

  • вимкніть пристрій від мережі і дайте йому повністю охолонути;
  • не натискайте сильно. Протирайте дисплей зверху вниз, не поспішаючи;
  • якщо ви використовуєте будь-який вологий засіб, то для ще кращого ефекту після нього пройдіться сухою серветкою із мікрофібри. Так ви зможете видалити залишки вологи і розводи, якщо вони все ж залишилися;
  • приділіть особливу увагу куткам, там завжди накопичується більше бруду;
  • не вмикайте пристрій поки він повністю не висохне. Просто почекайте трохи.

А щоб дисплей прослужив вам довго, намагайтеся його чистити хоча б раз на місяць, не ставити під прямі сонячні промені або біля опалювальних приладів (він перегрівається, адже і так працює цілий день), не закривайте вентиляційні отвори на корпусі (зазвичай ззаду) і не тикайте в нього пальцями, щоб не залишати слідів.

От і все. Нехай ваша техніка прослужить довго!

Вам можуть стати в нагоді:

Швидкий перехід на засоби чищення для офісної техніки

Швидкий перехід на універсальні засоби для чищення

Waiting...

 Передзвоніть мені

Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Комментар

Зверніть, будь ласка, увагу
на наш графік роботи:
пн.-пт. з 9:00 до 20:00, сб. з. 10:00 до 18:00