Джерела безперебійного живлення ДБЖ

Джерела безперебійного живлення ДБЖ

Швидкий перехід на джерело безперебійного живлення

Кожен із нас хоча б раз стикався з ситуацією, коли під час роботи на комп"ютері раптово вимикається світло і все, що ти робив протягом якогось часу, безслідно зникає. А буває й гірше - коли у комп"ютері виходить із ладу одна з важливих деталей. Прикра і вкрай неприємна ситуація. Але такої ситуації можна уникнути - для цього існують джерела безперебійного живлення (UPS).

Що таке UPS

Безперебійний блок живлення - це акумулятор, що забезпечує живлення електроніки в разі перегріву або відключення.

Використовується для того, щоб ПК міг працювати якийсь час після відключення живлення. Так ви встигнете зберегти дані і коректно вимкнути комп"ютер. Багато пристроїв зараз також мають програмне забезпечення, яке допомагає автоматизувати процедуру резервного копіювання та вимикання. Це допоможе у тих випадках, коли стався збій у живленні, а вас поруч немає.

Останнім часом ДБЖ користуються особливим попитом, оскільки дуже популярними стали різноманітні системи відеоспостереження та охорони, енергозалежні опалювальні котли і т.д.

Джерела безперебійного живлення види

• Offline (резервний) - перемикає пристрої на акумулятор при збої напруги. Однак для цього можуть знадобитися кілька мілісекунд, протягом яких комп"ютер залишається без живлення. Дуже добре підходить для захисту домашніх і офісних ПК.

• line interactive (лінійно-інтерактивний) UPS регулює напругу не переводячи пристрої на живлення від акумулятора. При його використанні немає «провалів» в потужності, про які ми згадували у попередньому випадку. Підійде для захисту групи комп"ютерів або мережевого обладнання.

• online джерело безперебійного живлення перетворює змінний струм від мережі у постійний, передає його в акумулятор. Після цього вихідна напруга вже із потрібними характеристиками подається на підключене обладнання. Online UPS відмінно захистить сервера, робочі станції або центри по обробці даних.

Якщо ви вирішили UPS купити, то для початку визначте, які основні завдання він повинен вирішувати. Виходячи з цього, ви зможете звузити коло пошуків і відкоригувати свій бюджет.

Визначте, скільки часу вам потрібно, щоб все відключити. Найчастіше, ДБЖ автономно працюють протягом 5-7 хвилин - цього цілком достатньо, щоб, наприклад, зберегти всі файли, закрити програми та вимкнути комп"ютер. Якщо ж у вас складне обладнання і його відключення вимагає більшого часу, то і UPS вам потрібен інший. Наприклад, джерело безперебійного живлення APC Back-UPS RS 650VA підтримує роботу пристроїв при максимальному навантаженні 14,1 хв.

Звертаємо вашу увагу на те, що потрібно вибирати такий UPS, у якого мінімальна потужність вище, ніж потужність вашого пристрою (бажано не менше, ніж на 20%).

Обирайте безперебійне джерело живлення із потрібною кількістю розеток. Ви зможете підтримувати резервне живлення для кількох пристроїв і включати додаткові розетки для захисту від перенапруг.

Звичайно ж, краще купити такий пристрій, в якому у подальшому при необхідності можна замінити батарею.

Крім цього, у джерел безперебійного живлення є ще багато корисних функцій, із якими вам обов"язково потрібно ознайомитися перед покупкою.

Найголовніше - вибирайте продавця, який надасть вичерпну технічну консультацію і допоможе вибрати пристрій, якій максимально відповідає вашим вимогам.

Якщо у вас виникли питання або труднощі при виборі ДБЖ - сміливо телефонуйте/пишіть нам. Наші консультанти нададуть відповіді на всі питання і ознайомлять із усією необхідною технічною інформацією.

Вдалих і вигідних покупок!

Можливо, ви також шукаєте:

Швидкий перехід на батарея для ДБЖ

Швидкий перехід на стабілізатор напруги

Waiting...

 Передзвоніть мені

Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Комментар

Зверніть, будь ласка, увагу
на наш графік роботи:
пн.-пт. з 9:00 до 20:00, сб. з. 10:00 до 18:00