А Ви вже чули новину - фотопапір «Barva» в новій, ще зручнішій упаковці

А Ви вже чули новину - фотопапір «Barva» в новій, ще зручнішій упаковці

Швидкий перехід на фотопапір

Для багатьох користувачів вже давно не секрет, що фотопапір української торгової марки «Barva» має прекрасні характеристики і дуже привабливу ціну. Фотографії, надруковані на ньому, відрізняються реалістичністю, глибоким кольором і високою деталізацією зображень. Що для фотографів, дизайнерів та ін. має дуже велике значення.

Тому виробник подбав про те, щоб користувачам було ще зручніше і комфортніше. Новий дизайн упаковки розроблений таким чином, щоб забезпечити максимальну зручність будь-кому, хто буде працювати із цим фотопапером.

Фотопапір «Barva» - новий дизайн упаковки

Що ж такого цікавого у новій упаковці? По-перше, на ній тепер можна знайти і прочитати інформацію щодо всіх серій паперу, а також побачити зображення чорнила, що підходить для використання разом із нею (теж ТМ «Barva»). Це дуже зручно, ви тепер легко зрозумієте, яке чорнило для якого паперу підійде найкраще.

По-друге, сама упаковка тепер якнайкраще підходить для зберігання і паперу, і зображень.

Майте на увазі, що дизайн упаковки змінився тільки для серій паперу «Матовий» «Глянцевий» і «Profi».

Фотопапір 10х15 (у новій упаковці 50 або 100 аркушів).

Упаковка - коробка (кришка і дно). Є виступ із отвором, призначеним для єврогачка. Відкрийте коробку, загніть цей виступ - ви отримуєте дуже зручну коробку для зберігання як фотопаперу, так і вже надрукованих матеріалів. А додаткові наклейки допоможуть позначити коробки таким чином, щоб було легко знайти потрібну у разі необхідності.

Фотопапір А4 (у новій упаковці 20 аркушів).

Упаковка - це конверт, призначений для багаторазового використання. Ви можете зберігати у ньому матеріали або безпечно транспортувати їх у разі потреби.

Фотопапір А4 (у новій упаковці 50 або 100 аркушів).

Звичайна коробка із кришкою і дном. Також, є наклейки для нотаток або маркування коробки. Зручно для зберігання і паперу, і фотографій.

Решта упаковок без змін, хоча дизайн буде дещо змінено. Фотопапір серії Economy, що користується особливою популярністю, поки без змін.

Обирайте будь-який вподобаний вами варіант і телефонуйте до магазину сьогодні - друкуйте і зберігайте фотографії зручно завтра!

Вам може стати у нагоді:

Швидкий перехід на чорнило для принтера

Waiting...

 Передзвоніть мені

Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Комментар

Зверніть, будь ласка, увагу
на наш графік роботи:
пн.-пт. з 9:00 до 20:00, сб. з. 10:00 до 18:00