Що таке відновлений картридж і чому ресайклінг - це добре

Що таке відновлений картридж і чому ресайклінг - це добре

Швидкий перехід на лазерні картриджі

Швидкий перехід на струменеві картриджі

Оригінальні або сумісні картриджі купити? Вічне питання користувача. Оригінальна продукція – це добре. Виробник гарантує якість своїх товарів. Але її ціна не кожному по кишені. Та й з точки зору оптимізації витрат це не зовсім те. Світ прагне скорочувати витрати, оптимізувати витрату ресурсів і захистити навколишнє середовище. Зараз - це безперечно тема номер один.

До чого це ми? А ось до чого. Багато хто чув про відновлені картриджі. І чомусь користувачі часто побоюються їх купувати. Адже міфів про цю продукцію циркулює безліч. Давайте розглянемо питання докладніше і спробуємо зрозуміти, чому ресайклінг картриджів - це добре. Як з точки зору виробника, так і з позиції споживача. Отже.

Що таке відновлений картридж?

Можливі два варіанти. Ви користуєтеся послугою відновлення сервісного центру і робите заміну зношених запчастин, заправку в своєму вже робочому картриджі. Або це повністю готові картриджі, які ви купуєте. Як правило, їх виробляють конвеєрним способом на великих підприємствах. Для виробництва таких картриджів використовують оригінальні корпуси після використання першого ресурсу. Коли тонер закінчується, його залишки ретельно вичищаються, деталі замінюються на нові і засипається новий тонер. Ви отримуєте повністю робочий пристрій з оригінальним корпусом за цілком доступною ціною. Перевагою такого картриджа є не тільки його ціна, але і можливість подальших заправок і відновлення, адже завдяки міцному оригінальному корпусу він буде служити довго.

У чому може бути проблема? Тільки у професіоналізмі, виключно в ньому. Тому завжди потрібно купувати товари відомих торгових марок. Це ваша гарантія. Якісні картриджі - запорука відмінного друку і безпеки друкувального пристрою. Як результат - ви робите роботу гарно і продовжуєте термін служби принтера або БФП.

Чому відновлення це добре

Тільки уявіть собі, що щорічно викидається понад 350 млн. (!) порожніх картриджів (1 млн. в день). Найчастіше їх шлях закінчується на звалищах, у кращому випадку - сміттєспалювальних заводах. Такої кількості пристроїв вистачить, щоб обернути Землю три (!) рази.

Пластмаса та інші полімерні матеріали, які використовуються у виробництві, розпадаються 500-1000 років. Чорнило і тонер (вважається вельми небезпечною речовиною) при неправильній утилізації потрапляють в навколишнє середовище і завдають йому непоправної шкоди.

Що дає ресайклінг і повторне використання:

  • Зменшується в рази рівень відходів після друку.
  • Знижується негативний вплив на навколишнє середовище.
  • Зберігаються природні ресурси і енергія за рахунок зменшення потреби у нових матеріалах.
  • Економія - адже це набагато дешевше.

Якісне відновлення дозволить збільшити термін життя пристрою, в деяких випадках вони витримують до 15 дозаправок (!).

Найголовніше - купуючи такі витратні матеріали, ви особисто вносите свій вклад у захист навколишнього середовища. Адже це сьогодні так важливо - ресурси планети не безмежні, а наслідки їх необдуманих витрат і шкоди, яка завдається щодня, ми спостерігаємо кожної хвилини.

Вибір є - він є завжди. А вирішувати придбати картриджі оригінальні, сумісні, відновлені і т.д. - це особиста справа кожного. Думайте, вирішуйте, купуйте.

Як знайти і купити відновлений картридж на нашому сайті?

На нашому сайті такого роду картриджі представлені під торговою маркою Patron Extra. Вони виготовляються на українському підприємстві. Кожен пристрій має гарантію і вкладену в упаковку тестову сторінку, оскільки всі вироби перед випуском в продаж ретельно тестуються.

На Проте у наявності всі витратні матеріали для будь-якого пристрою, для будь-якого бюджету. Менеджери проконсультують і допоможуть зробити оптимальний вибір.

Купуйте витратні матеріали обдумано!

Інші товари для друку:

Швидкий перехід на офісний папір

Швидкий перехід на чорнило для принтера

Waiting...

 Передзвоніть мені

Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Комментар

Зверніть, будь ласка, увагу
на наш графік роботи:
пн.-пт. з 9:00 до 20:00, сб. з. 10:00 до 18:00