Що таке сумісні картриджі

Що таке сумісні картриджі

Швидкий перехід на сумісні лазерні картриджі

Швидкий перехід на сумісні струменеві картриджі

Друк документів, фотографій, іншого - буденна річ. У кожному офісі, у багатьох вдома є пристрої для цього. Будь-яка компанія, яка виготовляє друкуючу техніку, робить витратні матеріали до неї. Адже без них робота неможлива. Не секрет, що левова частка доходу якраз доводитися на їх продаж, тому і ціна на них часто дуже і дуже немаленька. Тому що сама техніка продається порівняно недорого, іноді навіть дешевше своєї собівартості.

Сьогодні весь світ прагне до економії у всьому і всюди. Тому користувачі знаходять будь-яку можливість зробити процес друку дешевше. Особливо, якщо об’єми дуже великі (велике підприємство).

Шляхів є кілька, один з них - це купівля аналогових витратних матеріалів до принтерів і БФП. Добре що неоригінальної продукції є безліч. Перш ніж купити, користувач намагається розібратися у чому, власне, суть питання. Ось про це ми і розповімо докладніше.

Що таке сумісний картридж

Якщо оригінальний виготовляється тією ж компанією, що і пристрій, то де і ким робиться аналог?

Аналоги виготовляються фірмами, які часто не виробляють техніку, а займаються якраз ось такого роду товарами або випускають свою техніку. Найчастіше робляться із оригінальних корпусів після першої витрати тонеру або виготовляються нові корпуси (лазерні, струменеві). Іноді - комплектуючі замовляються у інших компаній, здійснюється тільки фінальна збірка.

Український ринок має багато пропозицій таких товарів. І будемо відверті, вони користуються попитом. У чому ж секрет такої популярності?

Позитивні сторони аналогової продукції

  • ціна у 2-3 рази нижче;
  • ресурс майже такий же;
  • якість надрукованих текстів, зображень практично не відрізняються;
  • собівартість друку знижується у багато-багато разів, ця цифра справді буває вражаюча, якщо мова йде про дуже великі об’єми.

Зрозуміло компанія-виробник - це дуже важливий фактор. Адже фірм і «фірмочок», які зайнялися поставками, збіркою або виготовленням неоригінальних продуктів більш ніж достатньо. А ось питання якості, безпеки відкрите завжди. Адже купивши незрозумілий продукт у невідомого продавця, клієнт ризикує не тільки даремно витратити гроші, але і зіпсувати друкуючий апарат.

Ми наполегливо радимо купувати будь-яку (!) продукцію, неважливо оригінальна вона чи ні, тільки у продавця, який користується довірою і тільки відомих, популярних фірм-виробників. Так ви вбережете себе від зайвих стресів і витрати грошей.

У нашому магазині є аналогові картриджі для всіх видів апаратів торгових марок Patron і Prote. Товари перевірені часом і користувачами, тестуються у власній лабораторії перед випуском на ринок, за своїми характеристиками цілком відповідають усім міжнародним стандартам.

На упаковках кожного є докладна інформація про те, для якого принтера/БФП він підійде. А для того, щоб бути абсолютно впевненим - консультанти магазину завжди готові надати будь-яку додаткову загальну або технічну інформацію. Не соромтеся уточнювати всі неясності - це спростить підбір правильного товару.

Друкуйте якісно і недорого!

Вам можуть знадобитися:

Швидкий перехід на чорнило для принтера

Швидкий перехід на офісний папір

Waiting...

 Передзвоніть мені

Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Комментар

Зверніть, будь ласка, увагу
на наш графік роботи:
пн.-пт. з 9:00 до 20:00, сб. з. 10:00 до 18:00