Що таке презентер і навіщо він вам потрібен

Що таке презентер і навіщо він вам потрібен

Швидкий перехід на презентер

Донести потрібну інформацію у максимально доступній та зрозумілій формі - це вже успіх. Тому, всілякі візуалізації у вигляді презентацій настільки популярні. Доповідач у слайдах або інфографіці може швидко і наочно продемонструвати найважливіше, не витрачаючи часу на тривалі і нудні промови. Тут на допомогу прийде мультимедійний проектор. Це теж уже давно не новина.

А для того, щоб доповідачу максимально спростити завдання і позбавити його від зайвих дій - перемикання слайдів із клавіатури або пауза у показі, щоб зупинитися на якийсь інформації і т.д. - існує презентер.

Презентер що це таке

Презентер це, грубо кажучи, пульт дистанційного керування презентацією, доповіддю. Він може мати різний спектр дуже корисних можливостей. Наприклад, презентер із лазерною указкою або жк-дисплеєм і т.д.

Презентер переваги і можливості

  • ергономічний дизайн. Всі пристрої розроблені таким чином, щоб їх можна було максимально комфортно тримати у руці і мати швидкий доступ до кнопок.
  • не вимагають додаткової установки. Ніяких драйверів встановлювати вам не доведеться - підключаєте приймач через USB і все, презентер готовий до роботи.
  • презентер із лазерною указкою. Більшість моделей оснащені указкою із лазерним променем. Це дуже зручно - він досить потужний, ви завжди можете підсвітити важливу інформацію з будь-якої точки приміщення і підсвічування буде видно навіть за умови яскравого освітлення.
  • жк-дисплей. Наявність дисплея дозволяє стежити за рівнем заряду і часом.
  • таймер. Дуже корисна функція. Адже з вами напевно траплялися казуси типу - захопилися якимось питанням і на щось уже часу не вистачило. З таймером ви зможете організувати доповідь так, щоб часу вистачило на все.
  • радіус дії. У різних моделях він різний. Якщо ви зазвичай виступаєте на конференціях або інших масштабних заходах, то є моделі із дальністю 30 м і більше. Це ще зручно і тим, що ви вільно можете переміщатися по залу, не боячись, що сигнал зникне.

Погодьтеся - вельми зручний пристрій. При цьому цілком доступний за ціною.

Купити презентер і поліпшити якість інформації, що подається - це ваше правильне рішення!

Можливо, ви також шукаєте:

Швидкий перехід на екран для проектора

Швидкий перехід на кронштейн для проектора

Waiting...

 Передзвоніть мені

Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Комментар

Зверніть, будь ласка, увагу
на наш графік роботи:
пн.-пт. з 9:00 до 20:00, сб. з. 10:00 до 18:00