МФУ - що це? Огляд від Prote

МФУ - що це? Огляд від Prote

Швидкий перехід на БФП лазерний

Швидкий перехід на БФП струменевий

Складно уявити офіс сьогодні без нескінченного дзижчання друкуючих пристроїв, та й немає їх, напевно, таких. Навіть вдома у багатьох користувачів є принтер для термінового або економного друку.

А що робити, якщо окрім друку документів потрібно ще й сканувати, робити копії або щось іще? В такому випадку вам знадобиться, так би мовити, вдосконалений принтер або БФП.

Багатофункціональний пристрій - що це і для чого потрібен?

Багатофункціональний пристрій - це принтер, який також має функції сканера і копіра. Дуже зручний для використання буквально скрізь: і вдома, і в офісі - адже ви можете робити масу операцій використовуючи всього один апарат.

Багатофункціональний пристрій, основні види

  • лазерні;
  • струменеві;
  • кольорові;
  • монохромні.

Переваги МФУ

    • економічне використання простору - не потрібно купувати три апарати, які будуть займати масу місця (особливо якщо мова йде про ваш будинок), всі функції є в одному;
    • доступність - адже якщо купувати принтер, сканер і копір окремо, вийде набагато дорожче;
    • економія часу - всі операції ви можете зробити дуже швидко і одночасно.

Який БФП краще лазерний чи струменевий?

Ми не можемо відповісти на це питання однозначно. Адже тут все залежить від цілей, які перед вами стоять - що ви хочете робити, в яких обсягах, який маєте бюджет і т.д.

БФП лазерний купити вигідно для офісу - він має високу якість друку, відносно недорогий в обслуговуванні (якщо картриджі заправляти, а не купувати нові). Дозволяє друкувати багато і дуже швидко. Для домашнього користування трохи дорого.

МФУ струменевий не може похвалитися такою ж високою якістю друку, як лазерний (хоча відмінності несуттєві), натомість дуже вигідно для друку вдома, особливо якщо потрібні кольорові картинки або фото. А якщо будете використовувати ПЗК (перезаправні картриджі), тоді це буде ще вигідніше.

Порада від Prote:

Якщо вам потрібно дуже багато друкувати і в основному це документи - тоді логічніше і по грошах, у тому числі, купувати БФП лазерний монохромний.

Якщо вас цікавить друк фотознімків або обсяги друку малі, а друкувати ви плануєте частіше вдома - можна сміливо струменевий БФП купити для того, щоб друк став іще дешевше, ви можете встановити СБПЧ. Це зробити дуже легко, досить слідувати інструкціям до пристрою, або звернутися в будь-який сервісний центр - там вам точно все зроблять правильно.

Для того, щоб обрати те, що потрібно напевно - зверніться до наших менеджерів. Вони обов'язково допоможуть із вибором і допоможуть прийняти вірне рішення.

Можливо, вам знадобиться:

Швидкий перехід на ПЗК

Швидкий перехід на струменеве чорнило

Швидкий перехід на картридж лазерний

Друкуйте швидко і зручно!

Waiting...

 Передзвоніть мені

Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Комментар

Зверніть, будь ласка, увагу
на наш графік роботи:
пн.-пт. з 9:00 до 20:00, сб. з. 10:00 до 18:00