Що потрібно взяти із собою на корпоративний пікнік? Список найнеобхіднішого

Що потрібно взяти із собою на корпоративний пікнік? Список найнеобхіднішого

Ось і прийшла очікувана всіма весна, а попереду чудова пора - літо. Це означає, що настав час для корпоративних вилазок на природу. Що може бути краще, ніж провести час у води чи в лісі. Пікніки, корпоративні свята, team buildings і безліч інших заходів на природі зараз дуже популярні.

Плануючи будь-який із цих заходів, ви завжди думаєте про те, а що ж з собою взяти? Як все спланувати і нічого не упустити, щоб не зіпсувати такий відповідальний захід. Безумовно, краще скласти заздалегідь докладний список, щоб нічого не упустити. А також вибрати людину (краще навіть кількох, якщо ваша компанія велика) для того, щоб ефективно спланувати процес і правильно розподілити обов"язки між усіма учасниками.

Ми теж подумали про те, що б було потрібно на пікніку для нашої великої і дружної компанії. І ось який список придумали.

Що взяти з собою на корпоративний пікнік

Наш орієнтовний список виглядає так:

  • Їжа та напої. Безумовно - це лідер будь-якого списку. У кожного продуктовий набір свій. Адже у всіх свої смаки, та й клас заходи впливає на нього безпосередньо. Тим не менш, ми рекомендуємо не забувати брати із собою в достатній кількості питну воду, більше овочів і зелені. Адже ми за здоровий спосіб життя!
  • Намет, тент, навіси (особливо актуально, якщо ви вирішили взяти із собою дітей). Хоча берегтися від сонця потрібно всім. Всілякі килимки, каремати, можливо, легкий плед, меблі для пікніка (складні столики, стільці). Гриль, мангал, шампура. До них дрова чи вугілля, сірники, папір - загалом, все для розведення і підтримки вогню. Сюди ж включили і «технічну» воду. Актуально, якщо поблизу немає водойми, а потрібно загасити вогонь, вимити інструменти після смаження і т.д.
  • Вогонь розпалений і в повітрі розноситься неповторний аромат спеченого м"яса. Це означає, що пора накривати на стіл! Тут незамінними будуть скатертини. Крім них, вам стане в нагоді харчова плівка і пакети. Наприклад, заховати їжу у разі дощу або упакувати залишки перед від"їздом.
  • Одноразовий посуд: стаканчики, пластикові тарілки, виделки, ложки і ножі, пластикові або дерев"яні мішалки. Туди ж підуть дошки для різки продуктів, ножі для нарізання, штопор, консервний ключ, пара глибоких мисок для салатів.
  • Паперові рушники, серветки паперові сухі або вологі серветки. Руки повинні бути чистими, та й все інше теж. Тим більше, якщо ви взяли на захід дітей.
  • Корисна захисна косметика. Не забуваємо брати з собою крем або спрей від засмаги. Туди ж креми, мазі та спреї від комарів. Обов"язково (!) Беремо їх з собою. Ці дрібні, але вкрай шкідливі створіння можуть зіпсувати будь-які посиденьки на лоні природи.
  • Аптечка (тут все зрозуміло, найнеобхідніше повинно бути завжди під рукою).
  • Пакети для сміття. Адже ми дбаємо про навколишнє середовище і ніколи не залишаємо за собою сміття. Чого і вам не радимо робити. Адже так просто зібрати залишки після застілля і вивезти їх до найближчого сміттєвого баку. Ми обов"язково схочемо повернутися на ту галявину або пляж. І як же неприємно повернувшись виявити там купу стаканчиків і битих пляшок, правда?

Крім усього цього рекомендуємо включити у список капелюхи або кепки, сонцезахисні окуляри і все для купання. Не завадять: спортивний інвентар, легке чтиво, настільні ігри. Для своїх малюків не забуваємо улюблені іграшки. Ліхтар не завадить - раптом ви не помітили, як засиділися допізна. Так буде легше все зібрати, нічого не забути і не заблукати у темряві.

Звичайно, ви можете змінити (зменшити або розширити) список як завгодно, але найголовніше в ньому вже є. Легкого і приємного вам корпоративного відпочинку!

Можливо, вам знадобляться:

Швидкий перехід на господарські товари

Швидкий перехід на мило

Waiting...

 Передзвоніть мені

Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Комментар

Зверніть, будь ласка, увагу
на наш графік роботи:
пн.-пт. з 9:00 до 20:00, сб. з. 10:00 до 18:00