Що найчастіше купують в магазині Prote

Що найчастіше купують в магазині Prote

Швидкий перехід на канцелярські товари

Все більше покупців надають перевагу покупкам «не виходячи з дому». За умови вічного браку часу це стало дуже зручним і швидким. Звичайно, якщо товар є в наявності і магазин надійний. Нам стало цікаво, які канцелярські товари найчастіше стали шукати і купувати у нас. Отримали дуже цікавий список.

Біла гелева ручка

Як не дивно, але саме вона очолила наш список. Навіщо вона? Біла гелева ручка чудово підходить для креслення та малювання. Архітектори, дизайнери та художники дуже її люблять. Та і просто любителі також. Адже вона чудово буде виглядати на кольоровому тлі, особливо темному. За її допомогою можна створити ефектні деталі на об’єкті чи додатковий об’єм. Це чорнило дуже гарні властивості. У ручки зручний корпус, що не ковзає у руці. Малюнок, написаний такою ручкою, буде оригінальним доповненням інтер’єру будь-якого офісу чи кабінету. Станьте дизайнером і оформіть робоче місце стильно!

Маркер для виділення тексту

Маркери для виділення тексту – дуже корисний канцелярський аксесуар. За їх допомогою ви завжди можете відмітити важливі для себе пункти у будь-якому документі, щоб потім до них повернутись. Найпопулярніший – жовтий. Бо це дуже яскравий, насичений і гарний колір. Його добре видно на бумазі будь-якого кольору – і світлій, і темній. Окрім цього у нас в асортименті всі інші кольори на всякий смак. Замовляйте зараз і користуйтесь вже завтра.

Канцелярський затискач або біндер

Без сумніву ви знаєте його і обов’язково вже користувались. Канцелярський затискач – це так зручно, якщо треба закріпити багато аркушів. Адже звичайна скріпка тут не підійде. А біндери випускаються у різних розмірах і можуть надійно закріпити 200 аркушів паперу (!), а то і більше. У нашому магазині є усі розміри у будь-якій кількості. Зберігайте важливі документи надійно!

Органайзер для паперів

Те, що лотки для паперів потрапили до нашого списку, зовсім не дивно. На кожному робочому місці можна побачити багато документів, договорів, нотаток, «нагадувань» і т.д. Щоб усе це скласти акуратно, та й ще у певному порядку, знадобиться такий органайзер для паперів і не один. Горизонтальні органайзери для паперу, складені один над одним, будуть займати небагато місця на вашому столі, але допоможуть суттєво звільнити робочий простір, при цьому забезпечивши зручний доступ до необхідних документів. Ви можете також купити лоток для паперу вертикальний, якщо так буде зручніше. Оскільки ці корисні канцелярські аксесуари виробляються у різних кольорах та формах, то ви обов’язково відшукаєте варіант, що якнайкраще буде виглядати у інтер’єрі вашого офісу. В асортименті нашого магазину всі можливі варіанти. Ви можете замовити будь-яку кількість. Організовуйте свій робочий простір ефективно!

І це ще далеко не все, що наші клієнти регулярно замовляють. На Prote представлені абсолютно всі товари для будь-якого офісу. Тут ви купите усе, що треба для друку, будь-яку офісну техніку, комп’ютери, комплектуючі та аксесуари. У наявності товари господарчого і побутового призначення. Забезпечте свій офіс усім необхідним швидко, зручно і найголовніше – недорого!

Для офісу можуть знадобитися:

Швидкий перехід на господарчі товари

Швидкий перехід на побутова хімія

Waiting...

 Передзвоніть мені

Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Комментар

Зверніть, будь ласка, увагу
на наш графік роботи:
пн.-пт. з 9:00 до 20:00, сб. з. 10:00 до 18:00