Побутова хімія - новинка в асортименті Prote

Побутова хімія - новинка в асортименті Prote

Швидкий перехід на побутова хімія

Як відомо, чистота - запорука здоров"я! І щоб привести до ладу життєвий і робочий простір знадобляться спеціальні піни, розчини, рідини, поліроль для меблів і супутні засоби.

Ми вирішили розширити асортимент магазину і тепер на Prote ви можете купити миючі засоби чи засоби для чищення будь-якого призначення. Ми пропонуємо вигідну ціну, зручну і швидку доставку по Києву та Україні.

Побутова хімія для чого

Умовно можемо поділити на такі категорії:

Раніше нашим бабусям, батькам потрібно було чимало часу, щоб привести все до ладу (адже ефективних засобів для чищення, та ще й для різних видів поверхонь або ступеня забруднення не було). Зараз же різноманіття таких товарів дійсно вражає. Крім того, основні характеристики побутової хімії вдосконалені і тепер результати зусиль видно набагато довше.

Як вибрати побутову хімію. На що звертати увагу

Загалом, нічого складного.

Вибирайте за прямим призначенням, обов"язково читайте рекомендації, а також склад на упаковці. Від цього залежать ефективність прибирання і безпека. Адже деякі із них мають у своєму складі агресивні речовини (кислоти тощо). Такі в змозі зіпсувати поверхню, для якої не призначені. Більш того, користуючись ними, обов"язково захищайте себе - рукавички для прибирання надягати обов"язково. Звичайно, ідеальний варіант - використання «м"яких» засобів для чищення, але із дуже сильними забрудненнями вони можуть не впоратись.

Купуйте товари відомих торгових марок, які контролюють якість своїх товарів.

У нас ви знайдете все необхідне для якісного прибирання і прання, починаючи від засобу для миття посуду, закінчуючи швабрами та відрами. Завжди в наявності товар перевірених виробників за розумними цінами.

Прибирайте легко із Prote!

Можливо, вам знадобляться:

Швидкий перехід на господарчі товари

Waiting...

 Передзвоніть мені

Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Комментар

Зверніть, будь ласка, увагу
на наш графік роботи:
пн.-пт. з 9:00 до 20:00, сб. з. 10:00 до 18:00