Корисна канцелярія або щоб нічого не забути - папір для нотаток, закладки, стікери для нотаток

Корисна канцелярія або щоб нічого не забути - папір для нотаток, закладки, стікери для нотаток

Робочий день у кожному офісі насичений і сповнений подій. Зустрічі, ділові переговори, та й просто щоденна робота. Для того щоб правильно організувати свій час і не упустити нічого важливого потрібно планувати свій день заздалегідь. Для цього ми пишемо нагадування, використовуючи будь-які підручні засоби - електронні девайси, нагадування в Microsoft Outlook, настільні календарі, органайзери або будь-який клаптик папірця, що попався під руку, коли треба занотувати щось терміново (наприклад, ви говорите по телефону і потрібно записати поштову адресу, e-mail, телефонний номер).

А ось інша ситуація - прийшов довгоочікуваний договір, ви взяли участь у тренінгу або семінарі, де отримали матеріал для самостійного опрацювання. А там маса важливих нюансів, пунктів під питанням або просто особливо цікавих моментів. Щоб повернутися до цього пізніше ви можете загнути куточок листа, зробити позначку на полях або закласти чимось сторінку.

Виробники канцелярських товарів подбали про те, щоб вам було зручно і випустили дуже необхідні товари. Про них і піде мова далі.

Папір для нотаток, який вибрати

Відрізняється за основними параметрами: тип кріплення листочків, розміри і колір. Також важливим буде компанія-виробник. Адже всі ми любимо якісні товари, правда? А тепер про характеристики докладніше.

Папір для нотаток зазвичай складається із безлічі листочків. Вони можуть бути:

  • склеєні між собою;
  • не склеєні.

У першому випадку, листочки скріплені між собою тонким шаром клею. Це дозволить зберігати їх в одному місці і в разі потреби просто відривати по одному від блоку. Додаткове канцелярське приладдя для зберігання не знадобиться.

У другому випадку листочки ніяк не скріплені між собою і легко розсипаються. Щоб цього не трапилось краще для них купити бокс для паперу. З нього кожен лист зручно діставати без ризику розвести на робочому столі бардак. На ньому і так вже багато чого лежить.

Найпопулярніші розміри листочків для записів в офісах:

  • 80х80 мм;
  • 90х90 мм.

Такого розміру цілком вистачає, щоб записати найважливіше. Вони не займають багато місця. А для того, щоб легше було знайти/побачити серед інших паперів, випускаються в різних кольорах. Найпоширеніші: білі або папір для нотаток кольоровий (що означає, що у блоці є листочки різного кольору).

Крім нагадувань такі листочки ви можете використовувати, щоб залишити записку колезі. Наприклад, про те, що йому/їй дзвонили або щось подібне.

Закладки, чим зручні і які бувають

Канцелярська продукція, яку завжди можна зустріти у будь-якому сучасному офісі. Отже, закладки. Зручні тим, що мають клейкий шар, який дозволяє надійно їх прикріпити у потрібному місці. Розрізняються за матеріалом виготовлення, розмірами і кольором.

З чого роблять закладки канцелярські?

Зазвичай це:

  • папір. На таких зручно залишати нотатки олівцем або ручкою.
  • пластик. Стікери-закладки пластикові стійкі до механічних пошкоджень, їх не порвеш. На них теж можна писати. Найкраще це робити звичайною кульковою ручкою, тому що з пластикової поверхні легко стирається олівець і погано пише ручка масляна або гелева.

Які бувають розміри канцелярських закладок?

Найбільш розповсюджені:

  • 45х12 мм;
  • 45х15 мм;
  • 45х25 мм.

Бувають, звичайно ж, інші, але цих розмірів цілком достатньо. Майте на увазі - чим ширше закладка, тим більше тексту можна на ній помістити.

Кольори - білі або кольорові, особливо всіма улюблені яскраві, неонові - таку точно не загубиш і відразу відшукаєш. Чим ще зручний колір? Тим, що ви можете визначити кожен під конкретний тип інформації, який будете виділяти (червоний - для питань, зелений - для корисної інформації і т.д.).

Стікери для нотаток, які зустрічаються

Дуже корисна річ для будь-якого офісного працівника. По суті, це та ж папір для нотаток, але із однією дуже корисною особливістю. Стікери для нотаток мають клейкий шар, який дозволяє приклеїти їх практично на будь-яку поверхню, будь то стіл або монітор. Це цілком безпечно, оскільки слідів клею після них не залишається.

Як і в попередніх випадках, випускаються в різних розмірах, формах, кольорах і з різною кількістю в упаковці. Матеріал виготовлення - папір.

Які вибрати залежить від уподобань кожного користувача. Зазвичай, у кожного є стікери різних розмірів. Більші підійдуть для записок, трохи менші - відмінне нагадування, приміром.

Тепер ви точно не забудете важливу інформацію!

Можливо, вам потрібні і інші товари для офісу:

Швидкий перехід на канцелярські товари

Waiting...

 Передзвоніть мені

Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Комментар

Зверніть, будь ласка, увагу
на наш графік роботи:
пн.-пт. з 9:00 до 20:00, сб. з. 10:00 до 18:00