Бейдж - коли ідентифікація важлива

Бейдж - коли ідентифікація важлива

Швидкий перехід на бейджи

Зустрічі, конференції, презентації - ми весь час перебуваємо у процесі взаємодії з іншими людьми. А як же по іншому? У великому натовпі легко загубитися, особливо серед малознайомих людей. Для того щоб вас бачили і ви могли ідентифікувати незнайому людину на масових заходах прийнято носити ідентифікатори.

Бейдж - це зазвичай картка з ім"ям і можливо будь-якою іншою інформацією, яка важлива (назва компанії, посада, рівень допуску).

Кожен виробник канцелярії прагне зробити її максимально зручною для свого клієнта. Тому така, здавалося б, проста річ, як звичайний бейджик і та має свої різновиди.

Бейджи пластикові які бувають

За орієнтацією:

Цей параметр особливо ні на що не впливає, вибирається виключно із міркувань зручності і кількості інформації, яку ви збираєтеся на ньому розмістити.

Чим кріпляться:

  • карабін;
  • шпилька;
  • кліпса;
  • кільце.

Ті, що із карабіном передбачають наявність шнурка - карабін закріплюється у спеціальному отворі і картка вішається на шию. По-перше - це зручно, по-друге - це вихід, якщо, наприклад, одяг не дозволяє прикріпити до неї шпильку або кліпсу, по-третє - з таким зручно там, де є турнікети або електронні замки. Крім цього, шнурок може бути вельми корисним доповненням до ідентифікації або реклами, якщо на ньому, є, наприклад, логотип компанії. Другі - тут все ясно. Зазвичай на них є і шпилька, і кліпса. Користувач сам вибирає, як краще прикріпити. З третім типом кріплення теж все дуже просто. Кріплення-кільце найчастіше використовується для ключів, щоб їх якось розрізняти. На кільця кріплять невеликі пластикові віконця, де пишуть найчастіше номер кабінету або назву департаменту/відділу.

Ось і все, що потрібно знати про цю корисну річ. Легких покупок на Проте!

Можливо, вам ще потрібні:

Швидкий перехід на канцелярські товари

Waiting...

 Передзвоніть мені

Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Комментар

Зверніть, будь ласка, увагу
на наш графік роботи:
пн.-пт. з 9:00 до 20:00, сб. з. 10:00 до 18:00