Швидкий перехід на мило
Мило - що може бути простіше? Але його, виявляється так багато, що ми вирішили трохи розібратися і дізналися багато цікавого, ніж та хочемо поділитися з вами.
Говорячи просто - це твердий або рідкий продукт, який використовується у косметичних цілях або один із засобів побутової хімії. Відомо людству дуже давно, зустрічалося ще в Шумері (2800 р. до н.е.).
Якщо говорити про спосіб виробництва
Типи
Може бути:
За призначенням
Перше може бути гігієнічним (очищення шкіри), антибактеріальним, дитячим.
А вже в гігієнічному є маса підвидів (парфумоване, гліцеринове, для інтимної гігієни, скраб і т.д.). Буває для рук, для обличчя, для тіла, для волосся та ін., Рідким із дозатором або твердим у брусках, будь-якого кольору, аромату і форми. Добре піниться і має чудові властивості з очищення. Як правило, має величезний асортимент, так як випускається не тільки різних форм і складів, але має різний вплив на шкіру - очищає, підсушує, живить, зволожує.
Антибактеріальне у своєму складі зазвичай містить спеціальні компоненти, які ефективно борються з більшістю хвороботворних бактерій. Але багато фахівців не рекомендують використовувати його на постійній основі, так як в боротьбі із «шкідливими» мікроорганізмами вбиває ще й «корисні», тим самим завдаючи шкоди нашому здоров"ю.
Дитяче виготовляється із компонентів високої якості. Тому відрізняється особливою м"якістю і є найбезпечнішим. Вважається гіпоалергенним. Зазвичай без барвників або ароматизаторів.
На окрему увагу заслуговує саме цей різновид. І на то безліч причин.
По-перше, натуральне. Виготовляється із рослинних і тваринних жирів. Вважається гіпоалергенним, зазвичай випускається без ароматизаторів.
По-друге, справляється із дуже широким спектром забруднень, включаючи застарілі плями або складні, ефективно відмиє навіть мазут і масляну фарбу. Буде незамінним помічником на дачі або в поході, відмиє будь-який жир навіть у холодній воді.
По-третє, має яскраво виражені антибактеріальні властивості, тому широко використовується для дезінфекції (зокрема, у медичних установах). Також багато хто відзначає його цілющі властивості, існує маса рецептів для лікування всіляких проблем. Але тут ми б порадили бути дуже обережними, адже в господарському милі високий відсоток лугів. Його застосування у лікувальних цілях може бути небезпечним (краще проконсультуватися із фахівцями).
Чим відрізняється мило 65% від 72%? І що це взагалі означає?
На шматку буде нанесена одна їх цифр, яка вказує на вміст жирних кислот. За вмістом жирних кислот розрізняють: 65%, 70%, 72%. Їх концентрація впливає безпосередньо на властивості мила. Простіше кажучи, чим вище зазначений відсоток, тим кращі миючі властивості і тим ефективніше ви зможете впорається із пранням і видаленням бруду. Найчастіше у продажу ми можемо побачити перший і третій варіант.
Ось і все найцікавіше і найважливіше про такий звичайному продукті. Вибирайте правильно!
Можливо, вам стане в нагоді:
Швидкий перехід на побутова хімія