Каталог
Оберіть місто
Укр
Каталог
044 379 09 62
050 469 95 75
067 354 56 25
Оформити замовлення,
проконсультувати по товару
09:00 - 20:00 (сб. 11:00 - 17:00)
Передзвоніть мені

Стабілізатори напруги

Оскільки мережева напруга часто буває нестабільною вихідний струм для правильної роботи будь-яких електроприладів потрібно контролювати і регулювати (ви зможете уникнути такого небезпечного явища, як коротке замикання або ж вихід пристроїв з ладу та інших неприємностей). Та й термін служби пристроїв таким чином можна продовжити. Є різні способи уберегти себе від нестабільності електроживлення. Наприклад, використовувати джерела безперебійного живлення або стабілізатор напруги. Останній використовується для того, щоб захистити побутові та інші прилади, якщо в мережі спостерігається підвищена напруга або уникнути проблем в умовах зниженої напруги.

Стабілізатор напруги, що це

Це механізм, який перетворює вхідну напругу таким чином, щоб вихідна напруга відповідало заявленим стандартам електромережі. Регулює сильні відхилення в електромережі від необхідного значення 220в для однофазних і 380 вольт для трьохфазних мереж. Відповідно, зустрічаються однофазний та трьохфазний стабілізатори напруги.

Стабілізатори використовуються де завгодно - їх купують для будинку, наприклад, для газового котла і в принципі, для будь-якого іншого обладнання. Можуть бути побутовими - тобто з невеликою потужністю та промисловими - підвищена потужність забезпечує стабільну роботу величезної кількості приладів на великих підприємствах, в магазинах і т.д.

Для того щоб розуміти, яка потужність потрібна, порахуйте сумарну потужність приладів, для яких ви збираєтеся купити стабілізатор напруги. Так ви зможете купити прилад вигідно. Не потрібно гнатися за найпотужнішим стабілізатором. Адже найбільша потужність може і не знадобитися, можливо, варіанти подешевше це те, що вам потрібно. На прикладі приватного будинку: кондиціонер 3 квт, холодильник - 1 квт, мікрохвильовка - 2,5 квт, газовий котел - 1,5 квт, ПК - 1 квт, пральна машина - 2 квт, телевізор - 0,5 квт і плюс дрібні прилади (праски, фени, чайники, пилосос і т.д.) Виходить, що вам знадобиться стабілізатор з потужністю близько 12 квт.

Стабілізатор напруги, принципи роботи

  • релейний;
  • сервопривідний (електродинамічний);
  • електронний - симісторний або тиристорний типи;
  • інверторний;
  • з фазоімпульсною модуляцією.

Релейний стабілізатор - це моделі, які коштують дешевше і мають малі габарити та вагу. А також, відрізняються сильним шумом в роботі, недовгим терміном експлуатації (2-5 років), низькою швидкодією, обмеженням в максимальній потужності.

Сервопривідний - висока точність стабілізації, низький шум, тривалий термін служби (близько 20 років), хороша робота в умовах високих і низьких температур (від -25 ºC до +50 ºC), швидкодія, висока перевантажувальна здатність. Недоліки - великі розміри і досить важкий, ціна немаленька.

Тиристорний і симісторний типи - найбільший клас стабілізаторів. Найкраще співвідношення цінb nf якость для застосування в побуті. Відрізняються швидкодією, широким діапазоном вхідної напруги, високим ККД, служать довго (близько 15 років).

Інверторний стабілізатор напруги - досить новий пристрій. Принцип роботи заснований на подвійному перетворенні. Відрізняється маленьким розмірами і низькою вагою через відсутність автоматичного трансформатора, високим ККД, високою точністю нормалізації напруги, високою ціною.

Стабілізатор з фазоімпульсной модуляцією мають високий ККД, невеликі розміри та вагу.

Також стабілізатори напруги бувають::

  • підлоговий,
  • настінний,
  • настільний.

Обираючи стабілізатор напруги, акцентуйте свою увагу на таких моментах

  • нижній і верхній поріг вхідної напруги (чим ширше, тим краще). Наприклад, ви часто зустрінете стабілізатори з такими показниками: мінімальне - 140 вольт, максимальне - 260 вольт. Цього цілком достатньо для стабільного живлення електроприладів вдома (в тому числі і для котлів);
  • точність стабілізації вихідної напруги;
  • кількість розеток (від 1 до 4 розеток);
  • перевантажувальна здатність;
  • захист (від перевантаження, короткого замикання, зниженої напруги, підвищеної напруги, перегріву);
  • виробник - рекомендуємо купувати пристрої добре зарекомендованих торгових марок. Це можуть бути стабілізатори напруги LogicPower, EnerGenie, Defender, Greenwave, SVEN, Powercom. Також в Україні досить популярні стабілізатори Ресанта (АСН).
  • додатковим плюсом буде також наявність індикації. Адже це зручно, коли видно: частота вхідної напруги, вихідний струм, живлення від батареї, нормальна напруга, вхідна напруга, вихідна напруга, частота вихідної напруги.

Телефонуйте на Prote прямо зараз – ми допоможемо підібрати та вигідно купити необхідну модель стабілізатора напруги. Організуємо швидку доставку по Києву та відправлення по всій Україні зручним для вас перевізником.

Популярні товари
Закрыть

Введіть номер телефону
і ми вам передзвонимо через 30 секунд

Ми вже дзвонимо вам на номер

Ми не встигли? Вибачте, ми обов'язково
вам передзвонимо найближчим часом

messangers
Зв'язатися  з ПротеСвязаться с Проте

Зв'язатися
з Проте

Обратный звонок
Callback Viber Telephone Skype Support Tech Support Facebook
Close