Каталог
Оберіть місто
Укр
Каталог
044 379 09 62
050 469 95 75
067 354 56 25
Оформити замовлення,
проконсультувати по товару
09:00 - 20:00 (сб. 11:00 - 17:00)
Передзвоніть мені
Статті
Помилки користувачів ПК, як уникнути або вирішити. Поради від Проте

Помилки користувачів ПК, як уникнути або вирішити. Поради від Проте

Персональний комп"ютер або ноутбук - це гаджети, які є у кожного, а то й кілька. Ми зібрали найчастіші помилки користувачів комп"ютера і хочемо розповісти про них. Адже знаючи чого робити не варто, ви вбережете свої нерви та гроші на ремонт техніки. Крім того, ви зможете привчити з вашу дитину користуватися пк правильно від самого початку. Адже школа близько. А елементарна комп"ютерна грамотність ще нікому не зашкодила.

Поширені помилки користувачів комп"ютера

Робочий стіл

Всі ми любимо, щоб було красиво і незвично. Користувачі встановлюють всілякі фішки типу рухомих, анімованих шпалер, прикольних курсорів і так далі. Але вони часто не замислюються над тим, що всі ці «штуки» знижують продуктивність комп"ютера. Вони і місця займають на диску чимало і додатково навантажують процесор, оперативну пам"ять. Так що не дивуйтеся, якщо комп"ютер став «гальмувати». Якщо у вас або вашої дитини посередній за продуктивністю комп"ютер, не варто йому додавати зайвих навантажень. Те ж стосується і установки програм або збереження файлів чи документів на робочому столі. Не забувайте, що робочий стіл - це жорсткий диск. Більш того, це системний диск С, а на ньому нічого зайвого бути не повинно. Встановлюючи на робочий стіл програмні продукти, зберігаючи на нього щось, тим самим ви заповнюєте ємність самого диска. До того ж важливі файли потрібно зберігати на окремий диск, щоб в разі чого можна було їх відновити.

Установка і видалення програм

Встановлюючи програми, користувачі часто не звертають уваги на те, що саме вони погодилися встановити. У підсумку крім потрібної програми вони можуть інсталювати в кращому випадку «сміття», а у гіршому - шкідливий продукт. Всім відомий браузер Amigo чи не так? А ось позбавитися його не так просто. Тому привчіть дитину уважно стежити за повідомленнями пк під час установок, та й самі не забувайте про це.

Ще одна помилка користувачів пк, що часто зустрічається - установка непотрібних програм. Якщо не треба графічний редактор - навіщо встановлювати, Photoshop, наприклад? Він займає великий обсяг пам"яті, а користі ніякої. Привчайте і себе, і членів сім"ї використовувати ресурс жорстких дисків раціонально - встановлюйте тільки те, що вам необхідно. Адже установка, потім видалення, потім знов установка і т.д. теж не дуже добре - «сміттєві» файли все одно залишаються і накопичуються.

З видаленням теж цікаво. Іноді користувачі роблять це прямо з папки "Program Files". Більшу частину файлів ви таким чином, звичайно, зможете видалити. Але багато чого супутнього залишиться. Навіщо смітити у комп"ютері? Привчіть і себе, і дитину видаляти непотрібний програмний продукт правильно - через Панель управління - Програми - Установка і видалення програм (може називатися трохи інакше в різних версіях Windows, але в цілому шлях схожий).

Захист від вірусів

Нерідко буває, що на комп"ютер встановлюють відразу кілька антівірусніков. Чому це погано? Та тому що вони почнуть конфліктувати один з одним. Це створить додаткове навантаження для комп"ютера, при цьому ефективність захисту в такому випадку буде досить умовною. Вибирайте тільки один захист від вірусів. І встановлюйте його.

Ноутбук стоїть на м"якій поверхні

Скільки разів ви або ваші діти працювали, грали або щось дивилися прямо на дивані чи в ліжку зізнавайтесь? Для пристрою це не дуже добре. Ставлячи ноутбук на подушку, ковдру і т.д. ви провокуєте його перегрів.

Установка комп"ютерних ігор

В ігри грали і грають багато. Але чи правильно ви їх встановлюєте? Перш ніж це зробити, слід перевірити системні вимоги до ПК. Цілком ймовірно, що потужність комп"ютера виявиться недостатньою. Особливо це стосується оновлень.

Часто ігри встановлюються в одну папку, це неправильно. Зазвичай, в кожній грі йде однаковий набір файлів, лежать вони в папках типу "Data" або "Update". Ставлячи всі ігри в одну папку, ви ризикуєте влаштувати плутанину, файли встановляться хаотично, ігри не будуть запускатися. Наша порада - інсталюйте кожну гру в свою окрему папку.

Хаос в папках і файлах

Багато користувачів схильні створювати безліч папок і зберігати їх де завгодно. Це неправильно. Як мінімум, буде складно щось знайти. Максимум - провокуються складнощі у роботі самої системи. Намагайтеся упорядкувати дані, давати папкам зрозумілі назви. І як можна менше інформації зберігайте на системному диску С.

Неправильне вимикання комп"ютера

Це стосується любителів висмикнути шнур з розетки або натиснути кнопку на мережевому фільтрі. Вимикати пристрій потрібно правильно, через кнопку «Пуск». Так все програми встигнуть закритися правильно, комп"ютер буде відключений безпечно.

На цьому все, користуйтеся пк і ноутбуком правильно!

А напередодні школи вам напевно знадобляться:

Швидкий перехід на канцтовари

Закрыть

Введіть номер телефону
і ми вам передзвонимо через 30 секунд

Ми вже дзвонимо вам на номер

Ми не встигли? Вибачте, ми обов'язково
вам передзвонимо найближчим часом

messangers
Зв'язатися  з ПротеСвязаться с Проте

Зв'язатися
з Проте

Обратный звонок
Callback Viber Telephone Skype Support Tech Support Facebook
Close