Інтерактивні дошки
Зараз нікого не здивуєш таким девайсом як інтерактивна дошка. У багатьох навчальних закладах це вже досить звичний пристрій.
Інтерактивна дошка, можливості
Зовні вона дуже схожа на маркерну, тільки підключається до комп"ютера. Все, що на ній буде намальовано або написано, буде потрапляти прямо в комп"ютер. А все, що є в комп"ютері можна проектувати на дошку за допомогою проектора.
Це дуже зручно і дозволяє вчителю урізноманітнити уроки, привернути увагу учнів новими активностями.
Наприклад, використовуючи інтерактивний модуль можна залучити до роботи у дошки відразу кілька учнів (технологія PointWrite і ін.)
Можливості інтерактивної дошки безпосередньо залежать від ПЗ яке на неї встановлено. Вона може розпізнавати рукописний текст, дозволяє робити анімацію, проводити семінари з підключенням слухачів з різних міст і багато-багато іншого.
Інтерактивні технології не стоять на місці і вони завжди можуть нас здивувати.
Наприклад, якщо у вас самої дошки немає, можна використовувати інтерактивний блок - він допоможе перетворити будь-який простір в інтерактивну дошку (досить мати такий блок і проектор).
Інтерактивна дошка, види
- активна;
- пасивна.
Активна підключається до джерела живлення і ПК за допомогою кабелів. На її поверхні знаходяться спеціальні датчики, які розпізнають місце розташування стилуса. Є різні види активних інтерактивних дощок, відрізняються технологіями розпізнавання точки дотику.
Пасивна інтерактивна дошка має бездротове підключення і її поверхня не має ніяких датчиків. Все розпізнавання відбувається через стилус. Вони також різняться технологіями, якими визначається точка дотику.
Технології розпізнавання: мікроточечна, інфрачервона, лазерна технологія, оптична і електромагнітна технології, а також інші. Деякі дозволяють працювати на дошці будь-яким предметом (наприклад, пальцем), деякі - тільки стилусом (наприклад, лазерна технологія вимагає використання спеціального маркера).
Також є інтерактивні дошки прямої проекції та зворотньої.
У першому випадку, проектор встановлюється перед дошкою. Такі дошки кріпляться на стіну і для них зазвичай купуються короткофокусні проектори. Ціна таких дошок зазвичай дешевша. У другому - позаду. Такі дошки можна прикріпити на стіну. Перевагою можна назвати те, що не буде тіні від користувачів, світло від проектора не заважатиме.
Тепер ви маєте уявлення про те, які бувають інтерактивні дошки. Маючи такий девайс, а також інші пристрої (інтерактивні блоки або інтерактивні модулі) ви зможете зробити свої заняття дуже цікавими і такими, що запам"ятовуються.
Визначившись з тим, що потрібно від дошки (малювання, письмо, друк матеріалів, пересилання файлів по пошті і т.д.) і де вона буде встановлена (яке приміщення, спосіб кріплення і ін.), Ви зможете звузити коло пошуків визначитися з максимальною ціною, на яку готові погодитися. Це допоможе вигідно купити саме ту інтерактивну дошку, яка найбільше відповідатиме поставленим завданням.
Prote рекомендує купувати пристрої перевірених торгових марок, що зарекомендували себе серед тисяч користувачів по всьому світу: ASUS, Axis, Cisco, D-Link, EDIMAX, PowerPlant, TENDA, TP-Link, Ubiquiti, Smart Board.
На Prote ви зможете купити вигідно інтерактивну дошку або інтерактивний блок з оперативною доставкою по Києву або відправкою по Україні.