Магнітно-маркерна дошка. Найпоширеніші запитання користувачів

Магнітно-маркерна дошка. Найпоширеніші запитання користувачів

Швидкий перехід на магнітно-маркерні дошки

Зустрічі, презентації, семінари, тренінги – зараз все це є частиною щоденної роботи більшості офісів. Для проведення цих заходів часто використовується такий корисний канцелярський аксесуар - магнітно-маркерна дошка. Як і будь-який інший предмет у нашому користуванні, він вимагає певного догляду. Ми зібрали питання, які часто задають нам користувачі і спробуємо на них відповісти.

Які маркери підходять для магнітно-маркерних дошок

Для того щоб цей девайс прослужив вам довше користуйтеся у роботі з ним спеціально призначеним для такої поверхні письмовим приладдям - маркери для дошок сухого стирання. Не намагайтеся писати на ній перманентними фломастерами, адже їх потім не стерти. Також не підійдуть фломастери для фліпчарта – вони не писатимуть на такій поверхні.

Чим стирати із магнітно-маркерні дошки

Для того щоб стерти написи з такої дошки, користуйтеся спеціальними губками, які призначені для роботи з дошкою і маркерами сухого стирання. Крім цього, можна використовувати засоби для чищення маркерних дошок. В якості альтернативи названим способам для того, щоб стерти застарілі плями підійдуть також дитячі вологі серветки, вода з кількома краплями миючого засобу для посуду, засіб для миття скла. У будь-якому випадку, намагайтеся не використовувати агресивні засоби для чищення або порошкові - оскільки деякі їх складові можуть зашкодити поверхні дошки.

Як відновити маркерну дошку

Якщо ви хочете відновити дошку, то вам потрібно зробити наступне:

  • гарненько протріть її поверхню губкою;
  • потім нанесіть на неї засіб по догляду за білими дошками, видаліть його залишки паперовою серветкою;
  • після цього нанесіть автомобільний віск або склад WD-40;
  • гарненько протріть поверхню губкою, а потім - паперовим рушником, щоб вона стала абсолютно сухою.

Ось і все - дошка знову готова до роботи.

Як користуватися губкою для маркерної дошки

Це дуже просто. Легко, не тиснучи надто сильно, проведіть по напису і він легко зітреться. Якщо губка для дошок магнітна стала погано стирати, то, можливо, слід замінити накладку (змінні часто продаються у комплекті).

Маркерна дошка погано стирається, чому

Найчастіше це відбувається після тривалої експлуатації дошки. Мабуть, на ній з"явилися дрібні подряпини. Якщо їх небагато, намагайтеся частіше і ретельніше її протирати. Або проведіть процедуру відновлення, описану вище. Якщо нічого не допомагає або цих пошкоджень занадто багато, то, швидше за все, термін служби вашої дошки добігає кінця і вам доведеться її замінити.

Чи можна мити губку для магнітної дошки

Для того щоб почистити губку від залишків старих чорнила, просто протріть її вологою серветкою. Не потрібно при цьому саму губку просочувати водою.

От і все. Користуйтеся офісними аксесуарами правильно і вони служитимуть вам довго!

Можливо, вам будуть потрібні інші товари для офісу:

Швидкий перехід на канцтовари

Waiting...

 Передзвоніть мені

Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Комментар

Зверніть, будь ласка, увагу
на наш графік роботи:
пн.-пт. з 9:00 до 20:00, сб. з. 10:00 до 18:00