Швидкий перехід на сумісне чорнило
Будь-якому користувачеві струменевого принтера або БФП рано чи пізно доводиться відновлювати запаси чорнила. І багато хто намагається знайти розумну альтернативу дорогим оригінальним витратним матеріалам. Якщо фарба закінчилися, то варіантів розвитку подій кілька: заправка старого картриджа, купівля нового.
Ви вирішили заправити картридж. І не просто заправити, а перейти від оригінальних до сумісних фарб. Звичайно ж, відразу виникає маса питань: «Як правильно це зробити?», «Чи не втрачу я в якості друку?» і т.д.
Отже, можна чи ні? Звичайно ж, можна і навіть треба. У світі давним-давно прийнята практика користування сумісними витратними матеріалами для економії коштів. Ясна річ, що потрібно вибирати хороший продукт відомого виробника, який гарантує якість своїх товарів. На українському ринку такою популярністю користуються фарби для принтера ТМ «Barva». Виробник наш, український. Продукція перевірена багатьма сотнями користувачів, про що свідчать численні позитивні відгуки. Ось про них ми поговоримо більш докладно, оскільки клієнти часто задають питання про те, як правильно перейти без ризику зіпсувати апарат або втратити в якості друку.
Перш за все, хочеться відзначити, що фарба «Barva» вигідно відрізняється своєю сумісністю із усіма оригінальними, а також тими, що виготовляються іншими виробниками. Тому цей процес буде безболісним.
Перший метод - додаємо порціями. У ємність з тим чорнилом, які підходячи до кінця, додаємо по кілька мілілітрів нових. Цей спосіб допоможе зробити повільну заміну колір за кольором.
Важливо (!) Кожен виробник має свою формулу, тому кольори можуть відрізнятися. Це не проблема для тих, хто друкує на звичайних 4-х кольорових пристроях тексти, прості схеми, графіки і т.д. Але це принципово для друку фотографій. Якісний фотодрук буде можливим тільки після повного переходу на «Barva».
Другий спосіб - попереднє очищення. Цей метод актуальний для друку фотографічної якості. Для того щоб домогтися ідеальної передачі кольору потрібно промити ПЗК або систему безперервної подачі. Зробити це можна спеціальною рідиною або дистильованою водою.
Алгоритм досить простий: видаліть залишки старого чорнила → заповніть рідиною для очищення або дистильованою водою → дайте постояти → видаліть рідину → зробіть кілька апаратних прочисток (запустивши сервісну програму) для прочищення друкуючої голівки або надрукуйте пару аркушів кольоровою заливкою «веселка», контролюючи процес очищення візуально → встановіть перезаправний картридж або СБПЧ із новим чорнилом у принтер, зробить одне апаратне прочищення, роздрукуйте тест дюз. Все, принтер до друку фото готовий!
Якщо самостійно прочистити не вдається, зверніться до будь-якого сервісного центру.
Третій підходить для користувачів принтерів і БФП із вбудованою заводською СБПЧ. Такі апарати випускає Epson - вся серія L (їх ще називають фабрикою друку), HP - вся серія GT, Canon - серія Pixma G. При заміні потрібно керуватися рекомендаціями для першого способу, але тільки у тому випадку, якщо вже використовувалося неоригінальне чорнило. Із тією лише різницею, що доливати дрібні порції потрібно в усі чорнильниці одночасно. Для оригінального чорнила просто дозаправити без побоювань.
Отже, як бачите, нічого складного. Друкуйте яскраво!
Вам знадобиться:
Швидкий перехід на рідина для очищення