Комп'ютерна миша - яку вибрати

Комп'ютерна миша - яку вибрати

Швидкий перехід на комп"ютерна миша

Всі ми прекрасно знайомі із комп"ютерною мишкою - пристроєм, що керує об"єктами на екрані комп"ютера. Які мишки тільки не бувають - і з проводом, і без, і з коліщатком, і з різними кнопками, і багато чого ще цікавого.

Комп'ютерна миша види

Миша для комп"ютера може бути:

  • механічна;
  • оптична;
  • лазерна;
  • трекбол;
  • індукційна;
  • гіроскопічна;
  • сенсорна.

Механічну (або кулькову) зараз практично і не зустрінеш, це вже застарілий варіант. В її основі знаходиться важка гумова кулька. Обов"язковою умовою для роботи є наявність килимка. Недоліки - незручна для швидких ігор, налипання бруду на кульку, що вимагає регулярного чищення.

Оптична комп"ютерна миша замість кульки використовує сенсор і світлодіод. Це ніби маленька фотокамера - переміщаючись, вона фотографує поверхню, тисячі знімків обробляються процесором, який, в свою чергу, подає сигнал комп"ютеру і курсор рухається. Працює на всіх поверхнях за винятком дзеркальної. Оптична миша не така важка, як кулькова і не потребує постійного очищення. Але якщо килимок підібраний неправильно, можуть з"являтися хаотичні рухи курсора.

Лазерна комп"ютерна миша - та ж оптична, правда покращений варіант (замість світлодіода використовується лазер). Плюси: підходить для роботи на будь-якій поверхні, мало енергії потрібно для неї, рухи максимально точні.

Трекбол миша - нагадує перевернуту кулькову мишу. Шарик опуклий (трекбол) знаходиться зверху. Його обертають пальцем або долонею, сама ж миша знаходиться на одному місці. Головний плюс - вимагає мало місця і вона набагато зручніше (рука менше втомлюється під час тривалої роботи).

Індукційна комп"ютерна миша - у роботі використовує індукційну енергію і вимагає наявність спеціального килимка (працює за принципом графічного планшета). Вони дуже точні, але дорогі.

Гіроскопічна мишка - це новітнє покоління мишок, вона розпізнає рух не тільки на поверхні, але й в просторі. Тому її взагалі можна прибрати зі столу.

Сенсорна - останні моделі і без коліщаток, і без кнопок зовсім. Використовується технологія сенсорного тачпада. Управляється за допомогою жестів. Вони дуже компактні і привабливі зовні.

Також, комп"ютерні миші можуть бути дротовими і бездротовими. Є такі, у яких дріт висувається і ховається, якщо не потрібен. Випускають моделі, які будуть зручні і для тих, хто працює лівою рукою (симетричні). Є миші, призначені як для стаціонарного комп"ютера, так і для ноутбука. Останні відрізняються ергономічним дизайном, вони дуже компактні.

Загалом, пропозицій на ринку маса і вони задовольнять запити навіть найвибагливіших користувачі.

Кнопки миші для комп"ютера

Досить важливий елемент, оскільки саме від них залежить зручність користування пристроєм. Чого тільки не придумали виробники.

У роботі з мишею ми основному використовуємо всього 3 пальці, тому нам досить 2 кнопок і коліщатка прокрутки. Логічно, що найпоширеніша і популярна архітектура мишки саме така - дві кнопки і колесо посередині.

Є моделі з незвичайним дизайном, так би мовити для любителів. Для геймерів і зовсім випускаються «свої» незвичайні моделі. Наприклад, така геймерская миша , у якій кнопки - це як би ігровий джойстик.

Вибирайте мишку, яка буде найбільш зручною саме для ваших завдань. А якщо є питання - зв"яжіться із менеджерами магазину. Вони із задоволенням допоможуть.

Вам може стати в нагоді:

Швидкий перехід на килимок для миші

Waiting...

 Передзвоніть мені

Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Комментар

Зверніть, будь ласка, увагу
на наш графік роботи:
пн.-пт. з 9:00 до 20:00, сб. з. 10:00 до 18:00