Яке чорнило краще для Epson

Яке чорнило краще для Epson

Швидкий перехід на чорнило для Epson

Epson одна із найпопулярніших компаній-виробників, у тому числі і друкуючої техніки. За час своєї роботи компанія Epson розробила величезну кількість професійних чорнил. Серед них – спеціалізоване чорнило для бізнес-друку. Системи на 4ри, 5ть, 6ть і навіть 10ть кольорів, екосольвентне чорнило і ще багато різновидів чорнил та тонера як професійних, так і «домашніх». Серед всього розмаїття ви можете звернути увагу на те, що вам пропонують пігментне та водорозчинне чорнило.

Про те, яке чорнило краще пігментне чи водорозчинне, можна говорить довго, ми спробуємо вивести основні плюси кожної категорії.

Пігментне чорнило більш стійке до впливу води, відмінно підходить для двостороннього друку, однак воно не дає такої передачі кольору, як водорозчинне, швидко засихає, коли пристрій довго не друкує.

Із водорозчинним все навпаки. Вони менш водостійкі і швидко висихають, якщо ви використовуєте класичний офісний папір, але при цьому дають яскравіші кольори, а принтер не такий чутливий до простоїв у разі використання такої фарби. Підводячи підсумки, можна сказати, що пігментне чорнило відмінно підходять для друку документів, а для відтворення фотографій та картинок високої якості краще використовувати водорозчинне чорнило.

Обираючи чорнило завжди звертайте увагу, яке саме чорнило підходить до вашого пристрою. Для дому чи офісу, як правило, компанія Epson випускає картриджі із чорнилом DURABrite та Claria. Найчастіше перше – пігментне, а друге – водорозчинне.

В світі EPSON принтери демонструють високоякісний друк який можна порівняти із фотолабораторіями, одним із таких принтерів є принтер epson p50. Цей апарат дозволяє виконувати багато функцій високоякісного друку. Яке чорнило краще для epson p50? За відповіддю ви можете звернутися до асортименту компанії Barva. Компанія Barva пропонує широкий вибір сумісного чорнила високої якості. Наприклад, чорнило до даного пристрою ви можете без проблем знайти у нашому каталозі. Слід запам’ятати, що до цього пристрою підходить лише водорозчинне чорнило, оскільки сам принтер позиціонується компанією як фотопринтер для друку професійних фотографій у домашніх умовах.

У компанії EPSON є «брат» - компанія CANON. Часто це взаємодоповнюючі пристрої для друку, кожен із яких має свої сильні сторони. Використовуючи обидва пристрої, часто виникає питання: чи підходить чорнило epson для canon. Ми не радимо використовувати взаємозаміну чорнила. У цих пристроїв різний принцип друку та склад фарби. Чорнило EPSON може просто забити голівку друкуючого пристрою CANON.

Зверніться до нашого спеціаліста і ми допоможемо підібрати вам ліцензійну фарбу, призначену саме до вашого пристрою.

Вам стануть у нагоді:

Швидкий перехід на струменеві картриджі для Epson

Швидкий перехід на ПЗК для Epson

Швидкий перехід на фотопапір

Waiting...

 Передзвоніть мені

Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Комментар

Зверніть, будь ласка, увагу
на наш графік роботи:
пн.-пт. з 9:00 до 20:00, сб. з. 10:00 до 18:00