Акустичні колонки - пристрої, що передають звук із будь-якого девайса, до якого вони підключені: пк, ноутбук, планшет, флешка, зовнішній диск, смартфон і т.д. Діляться на дві групи: провідні, бездротові. Докладніше про останні в сьогоднішньому огляді.
Переносні Bluetooth колонки - зручна, а іноді незамінна річ.
Використовувати бездротову акустику можна по-різному:
Іноді клієнти задають питання, які виникають під час користування бездротовою Bluetooth акустикою. Ми вирішили відповісти на найчастіші.
Дієвих способів кілька. Перший і найпростіший - зробити це за допомогою функції синхронізації. Більшість Bluetooth колонок однієї марки синхронізуються між собою. При цьому абсолютно не має значення, яка операційна система у вашого смартфона, планшета і ін.
Другий спосіб того, як підключити кілька блютуз колонок, складніший у плані реалізації, але дозволяє підключити колонки різних виробників. Правда, для цього вам знадобляться кабелі: мультимедійний кабель mini-jack «тато-тато» і розгалужувач з роз"ємом mini-jack «1 мама - 2 тато». Якщо у вас є мультимедійний кабель mini-jack «1 тато - 2 тато», то і розгалужувач не потрібен. Якщо ж у вас пристрій Apple з роз"ємом Lighting - потрібен перехідник Lighting 3,5 мм («мама»).
Далі все просто:
Ось і все - насолоджуйтеся звуком! Варто зазначити, що працювати колонки будуть як стереосистема, ставити їх далеко одну від одної не варто.
Є й інші методи підключення кількох колонок, але вони не настільки ефективні.
Спосіб, який слід розглянути в першу чергу - перевірити налаштування звуку у ґаджеті, до якого колонка підключена. Не забувайте, що гучність через Bluetooth може задаватися в самому смартфоні або планшеті окремо, не тільки на колонці.
Якщо мова йде про повноцінні колонки великого розміру, то можна спробувати поліпшити звучання, розміщуючи їх в різних місцях або на різних поверхнях. Поставивши акустику на підлогу по центру приміщення, ви зможете почути більше басів, ніж, наприклад, якщо вона буде стояти на столі. Переміщаючи динаміки по столу, стіни на різній висоті, ви переконаєтеся в тому, яким різним може бути якість звуку. Змінюючи розташування, ви можете підібрати найбільш комфортну для вас.
Умільці можуть розібрати колонку і спробувати додати в ланцюг підсилювач. Метод досить небезпечний для пристрою, особливо якщо немає необхідних знань, навичок.
Підключити блютуз колонку JBL, як і будь-яку іншу, до ноутбука не важко. Блютуз модуль вбудований у кожний сучасний ноут. А ось із ПК є нюанси, оскільки мало системних блоків оснащені вбудованим модулем. Тут на допомогу прийде USB Bluetooth адаптер (на вигляд звичайна флешка, тільки маленька).
Вибираючи його, звертайте увагу на такі параметри:
В операційній системі Windows 10 інсталяція драйверів адаптера відбудеться автоматично. Після його підключення до комп"ютера з"явиться іконка, яка повідомить про це. Тепер можна сміливо підключати до комп"ютера будь-які пристрої з блютуз модулем, включаючи акустику.
Якщо ж на ПК встановлена Windows 7 або інша, тоді доведеться встановлювати драйвери вручну. Зробити це нескладно. Після установки зайдіть в «Параметри» - «Пристрої» або натисніть правою клавішею мишки на іконку в треї, виберіть пункт «Підключення пристрою блютуз». При цьому колонка повинна бути включена. Комп"ютер почне шукати блютуз пристрої поблизу. Вам потрібно лише вибрати відповідний для подальшого з’єднання.
Іноді користувачі запитують про те, як зламати блютуз колонку? Тут нічим не зможемо допомогти. Самі так не робимо і вам не радимо.
Коротенько це все. Сподіваємося, наші рекомендації допоможуть вам підключити Bluetooth колонку і правильно її налаштувати. А якщо у вас залишилися питання - сміливо задавайте! Ми допоможемо вирішити будь-яке питання з портативною електронікою і не тільки з нею.