Умови користування сайтом

Загальні умови

До використання сайту , будь ласка прочитайте Правила використання сайтом prote.ua (далі по тексту Сайт). Якщо ви не згодні з Правилами, не використовуйте Сайт prote.ua Адміністрація Сайту залишає за собою право змінювати Правила Сайту без попереднього повідомлення

Використання сайту

prote.ua надає вам доступ до матеріалів Сайту. Зміст Сайту захищається Законом. Адміністрація Сайту не несе відповідальність за зміст зовнішніх ресурсів, посилання на які розміщені на Сайті. prote.ua призначений тільки для особистого користування фізичними особами і не може бути використаний в комерційних цілях або з метою отримання будь-якої фінансової, або матеріальної вигоди. Нелегальне і/або заборонене використання Сайту включаючи збір або копіювання Інформації, псевдонімів, і/або адрес електронної пошти, фізичних адрес і/або телефонів користувачів, електронним або будь-яким іншим способом є грубим порушенням цієї Угоди і буде переслідуватися згідно із законодавством України.

Адміністрація Сайту має право:

Редагувати Інформацію, повністю або частково видаляти її в разі недотримання Користувачем положень цієї Угоди. Надавати платні і безкоштовні послуги Користувачам (далі - "Послуги "). Відмовити Користувачу в реєстрації на Сайті або в наданні Послуг у разі недотримання Користувачем положень цієї Угоди. Змінювати види і вартість Послуг , терміни їх дії на свій розсуд. Редагувати або видаляти матеріали, опубліковані Користувачем на Сайті, якщо вони не відповідають умовам данної Угоди. Використовувати персональні дані Користувача, а також матеріали, опубліковані Користувачем на Сайті і що знаходяться у відкритому доступі, зокрема, з метою розробки рекламних матеріалів, розміщення матеріалів на сайтах партнерів Сайту і в інших цілях.

Авторське право

Погодившись з умовами цієї Угоди, Користувач визнає і погоджується, що Сайт (як результат інтелектуальної праці) є власністю Компанії, містить в собі конфіденційну інформацію. Всі майнові права інтелектуальної власності належать Компанії.

Забороняється публікувати, копіювати, змінювати, передавати, відтворювати конфіденційну інформацію або інші захищені авторським правом матеріали, торгові марки або іншу конфіденційну інформацію отримана в результаті використання Сайту, без отримання попередньої письмової згоди власника. Компанія, має повне право змінювати зовнішній вигляд Сайту, покращувати його роботу, створювати, впроваджувати нові функції або програми на Сайт (наприклад, будь-які опитування, рейтинги і т.п.), в якому ви можете добровільно взяти участь. У разі Вашої участі в подібних програмах, ви надаєте нам права користування вашою інформацією.

Компанія не несе відповідальності:

За будь-які витрати Користувача, які прямо або побічно виникли в результаті використання Сайту за допомогою мобільних засобів зв'язку та/або інших засобів телекомунікацій, в тому числі якщо витрати виникли при неможливості користування Сайтом з технічних або будь-яким іншим причинам.

За зміст, достовірність і точність Інформації, опублікованої на Сайті.

За інформацію і матеріали, які повідомляються Користувачеві або приймаються Користувачем в результаті використання Сайту або Послуг, включаючи інформацію та матеріали отримані від інших користувачів .

Реєстрація

Реєструючись на Сайті, ви надаєте про себе правдиві особисті дані, адміністрація сайту зобов'язується дотримуватися законодавства України про персональні дані. Адміністрація Сайту може використовувати ці дані в маркетингових цілях .

Розміщення відгуків про роботу магазину та коментарів

Розміщуючи матеріали і/або відгуки на сайті користувач несе відповідальність, за зміст таких матеріалів, їх відповідність законодавству, визнаним моральним і етичним нормам. Адміністрація Сайту залишає за собою право публікувати чи ні залишені матеріали на свій розсуд, без повідомлення автора .

Коментар буде опублікований, якщо:

  • містить корисну, достовірну інформацію про товар;
  • містить оцінку споживчих властивостей товару, отриману на підставі досвіду експлуатації товару;
  • містить питання, що стосуються товару, адресовані експертам/ користувачам/ адміністрації сайту;
  • відповідає законодавству, визнаним моральним і етичним нормам .

Модератор сайту залишає за собою право видалити або відредагувати без повідомлення коментар, якщо він :

  • містить нецензурну лексику, заклики до порушення законодавства або норм поведінки;
  • містить посилання на сайти магазинів - конкурентів prote.ua або html, sql код;
  • складається з одного - двох слів, які ніяк не характеризують товар;
  • містить інформацію особистого характеру, в тому числі персональні дані;
  • містить сумнівні рекомендації або такі, котрі приводять до втрати гарантії на товар;

Відмова від відповідальності

Надаючи інформацію про сервіси та товари, Адміністрація Сайту не несе відповідальності в разі, якщо наповнення сервісів і конфігурації продуктів, представлених на сайті, змінені виробником без попереднього повідомлення.

Адміністрація Сайту не несе відповідальність за правильність зазначених на Сайті характеристик, а також за можливі помилки різного характеру. Зображення продуктів на Сайті можуть відрізнятися від фактичного вигляду товарів. Адміністрація залишає за собою право вносити зміни в матеріали сайту (послуги, продукти, ціни), оновлювати їх на свій розсуд.

Термін дії Угоди

Дана Угода має юридичну силу на весь період використання Сайту Користувачем.

Вирішення суперечок

Всі суперечки і розбіжності, що виникають в результаті виконання цієї Угоди, Адміністрація і Користувач вирішують шляхом переговорів. У разі неможливості досягнення згоди між Компанією та Користувачем спір розглядається в суді.

Waiting...

 Передзвоніть мені

Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Комментар

Зверніть, будь ласка, увагу
на наш графік роботи:
пн.-пт. з 9:00 до 20:00, сб. з. 10:00 до 18:00