Нумератори

З 1 по 2 з 2 (1 стор.)


Waiting...

 Купити в один клік

Product thumbnail

Нумератори

шт.
0 грн.
Количество
Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Робота в офісі істотно полегшилася завдяки різноманітним канцелярським приладдям . Серед них можна виділити такі як нумератор та датер.

З назви випливає, що нумератор - це механізм, що дозволяє проставляти потрібні цифри на документах. Він може бути 4 розрядний, 6 розрядний, 8 розрядний та навіть 20 розрядний.

Датер, в свою чергу - теж штамп, тільки на відміну від нумератора він проставляє дату.

Основні види нумераторів:

  • нумератор ручний;
  • напівавтоматичний;
  • автоматичний.

Нумератор ручний , що це?

Нумератор ручний – найдешевший варіант. У ньому цифри потрібно міняти вручну. Плюсами даного виду нумератора є приваблива ціна та простота механізму. Якщо кількість сторінок, які ви нумеруєте невелика, то він ідеально підійде.

Напівавтоматичний - оснащений штемпельною подушкою. У ньому немає автоматичної зміни символів, але він автоматично змочується чорнилом.

Автоматичний нумератор - найзручніша модель. Зміна символів відбувається автоматично після кожного натискання. Також в них можна задавати свою програму зміни цифр. Нумератор автоматичний ідеально підходить тим, хто регулярно нумерує велику кількість сторінок.

Датер, який він буває?

Датери зустрічаються в різних виконаннях, є дуже прості конструкції з мінімальною кількістю інформації, є й серйозніші. Якщо ви вирішили купити датер, ознайомтеся з усіма пропозиціями і виберіть той тип, який зможе виконувати максимум необхідних дій і тим самим допоможе заощадити робочий час.

Основні види датеру:

  • ручний;
  • автоматичний;
  • з вільним полем – у них є дата та текстовий штамп;
  • самонабірний - необхідний текст і дату ви встановлюєте самостійно за допомогою спеціального пінцету;
  • містить в собі дату та певні бухгалтерські терміни - вони корисні тим, що обрані терміни найбільш часто зустрічаються в роботі.

В інтернет-магазині Prote ви зможете вигідно купити нумератори за привабливою ціною.

Телефонуйте і замовляйте на Prote прямо зараз - ми оформимо доставку по Києву і відправку по Україні в найкоротший термін.

Waiting...

 Передзвоніть мені

Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Комментар

Зверніть, будь ласка, увагу
на наш графік роботи:
пн.-пт. з 9:00 до 20:00, сб. з. 10:00 до 18:00