Як вибрати хороші навушники для телефону

Як вибрати хороші навушники для телефону

Швидкий перехід на навушники для телефону

Для того щоб відволіктися, підняти настрій або просто розслабитися люди роблять різні речі - йдуть смачно поїсти, подивитися хороше кіно або почитати модного автора. Я, наприклад, дуже люблю музику самих різних стилів і напрямків. Тому звучання для мене дуже важливо. Скільки тільки навушників не було куплено і протестовано.

У цьому огляді я спробую розповісти просто про важливе - як вибрати хороші навушники для музики.

Навушники для телефону, які вони можуть бути

Здавалося б, навушники для музики в телефоні - що в них особливого? А ні, нюанси є скрізь і тут також

По-перше, визначиться, як ви їх збираєтеся надягати - вставляти у вухо (так звані навушники вкладиші ) або надягати зверху (накладні або повнорозмірні). Найважливіша відмінність між ними - розмір (діаметр) мембрани, яка, і є джерелом звуку. І прийнято вважати, що чим вона більша, тим звук краще. Але не варто думати, що все компактні навушники звучать погано - це не так. Вони цілком гідно відтворюють звук і мають масу своїх плюсів.

По-друге, спосіб кріплення теж важливий аспект. Вони можуть прикріплятися на вухо за допомогою спеціальних дужок або через шию - вельми зручно для тих, хто веде активний спосіб життя (пробіжки, спортзал і т.д.).

По-третє, навушники для телефону бездротові бувають, а можуть бути і зі шнуром. Тут вже вибирайте, що зручніше. Без проводів, звичайно, приємніше буде - не зачепишся або не висмикнуть випадково у натовпі на виході із вагона метро у годину пік. А якщо зі шнуром - то звертайте увагу на його довжину, щоб спокійно можна було заховати телефон в сумку і не тримати її весь час високо, тому що довжини не вистачає.

Крім того, наявність мікрофона також може мати значення. Якщо ви, наприклад, любите спілкуватися через Skype, так і просто відповісти на дзвінок.

Також дивимося і на чутливість - чим вище, тим голосніше. Це вже хто як вважає за краще слухати музику.

Важливо (!) Користуючись навушниками для телефону, ні в якому разі не забувайте про безпеку - адже якщо ви віддаєте перевагу «вкладишам» ще й з хорошою гучністю, ви ризикуєте не почути попереджувальних звуків, коли перебуваєте на вулиці. А це небезпечно. Тому в усьому потрібно шукати «золоту» середину - обережно користуватися, будучи на жвавій вулиці або катаючись на велосипеді. Також слід встановлювати таку гучність, щоб вона не пошкодила слух.

Як бачите, вибрати якісні навушники для музики не так вже й складно. Особливо тепер, коли ви в курсі найважливіших нюансів.

Слухайте музику комфортно і безпечно!

Вам знадобиться:

Швидкий перехід на power bank

Waiting...

 Передзвоніть мені

Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Комментар

Зверніть, будь ласка, увагу
на наш графік роботи:
пн.-пт. з 9:00 до 20:00, сб. з. 10:00 до 18:00