Як правильно вибрати килимок для миші

Як правильно вибрати килимок для миші

Швидкий перехід на килимок для миші

Всі ми, користуючись в роботі комп"ютерною мишкою, знаємо, що для її коректного функціонування потрібна правильна робоча поверхня, одна із таких - це килимок для миші.

Від нього насправді багато залежить. В першу чергу, якість роботи. Адже поверхня впливає на ковзання і точність жестів мишки. По-друге, безпека самого пристрою. Адже нерівні, жорсткі поверхні можуть пошкодити її дно. По-третє, ваш комфорт під час роботи. Тому, перш ніж купити, спочатку потрібно оцінити найважливіші характеристики цього корисного девайса.

Килимок для миші, види

Умовно поділимо цю групу комп"ютерних аксесуарів на такі види

 • ігрові,
 • робочі.

Вимоги до геймерських набагато серйозніші, ніж до звичайних. Адже тут дуже важлива точність прицілювання, швидкість ковзання і т.д. Тому до підбору потрібно поставитися серйозно.

Матеріал виготовлення

 • пластикові. Найпоширеніші, підходять і для оптичної, і для лазерної (добре відображають лазер). Мають оригінальний дизайн, ергономічну форму.
 • алюмінієві. Вони довговічні, досить шумні, забезпечують точне і плавне ковзання. Можуть викликати не дуже приємне відчуття при торканні (холодні).
 • скляні. Мають ті ж характеристики, що і алюмінієві.
 • двосторонні. Підходять для тих, хто любить грати в ігри різних жанрів. Одна сторона призначена для високої швидкості, друга - для більш високої точності.
 • гелеві. Дуже добре підходять для офісу, тому що майже всі вони із подушкою, яка допомагає зап"ястю не так напружуватися під час роботи.
 • тканинні. Дуже популярні, коштують недорого. Вони найкраще підійдуть для оптичних пристроїв - найбезпечніший варіант для оптичних елементів.
 • килимки із гумою. Підійдуть і для офісу, і для ігор. Вони забезпечують ідеальне зчеплення і коштують недорого.
 • пробкові. Недорогі, відмінно підходять для оптичних пристроїв. Прекрасно використовуються як вдома, так і в офісі.

Є і ще одна типологія, по функціональності

 • speed. Дуже гладкі, тому швидкість курсору висока.
 • control. Призначені для дуже точної роботи, так як дозволяють переміщати курсор попіксельно. Підійдуть для деяких ігор і роботи з додатками, що вимагають високої точності (наприклад, Photoshop).

Зустрічаються і дуже оригінальні моделі - дизайнерські, із підсвічуванням (з такими особливо зручно працювати вночі, зазвичай це геймерські) і т.д.

Також хочеться звернути увагу на гнучкий пластиковий килимок для миші ПВХ. Ультратонкі, легко складаються. При цьому розправляються без будь-яких слідів на поверхні. Підходять для оптичних і лазерних девайсів. Зазвичай мають гумовий нижній шар, який надійно фіксує килимок на столі. Верхній шар захищає дно мишки від стирання. Не розшаровуються. Випускаються із дуже оригінальними малюнками і в різних формах. Стане ідеальним подарунком будь-якій дитині.

Традиційно, рекомендуємо купувати товари перевірених виробників. Таким чином, ви будете впевнені у якості, а девайс прослужить довго. Досить популярними на ринку залишаються продукти торгових марок Logitech, Genius, Greenwave, Gembird, Defender і інші.

Ось і все, тепер ви зможете купити килимок для миші правильно!

Можливо, ви також шукаєте:

Швидкий перехід на комп’ютерні мишки

Waiting...

 Передзвоніть мені

Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Комментар

Зверніть, будь ласка, увагу
на наш графік роботи:
пн.-пт. з 9:00 до 20:00, сб. з. 10:00 до 18:00