Каталог
Оберіть місто
Укр
Каталог
044 379 09 62
050 469 95 75
067 354 56 25
Оформити замовлення,
проконсультувати по товару
09:00 - 20:00 (сб. 11:00 - 17:00)
Передзвоніть мені
Статті
Сучасні енергозберігаючі лампи

Сучасні енергозберігаючі лампи

Швидкий перехід на енергозберігаючі лампи

Енергозбереження, енергоефективність як ніколи актуальні. Адже питання раціонального використання ресурсів, в тому числі енергії, постає дедалі гостріше. Як і питання оптимізації витрат до речі. Ефективним способом економії є встановлення енергозберігаючих ламп.

Енергозберігаюча лампочка – що це. Основні характеристики

Це електрична лампа, яка має більшу віддачу світла ніж, наприклад, звичні всім лампи накалювання приблизно у 5 разів. Тобто, енергозберігаюча лампа 20 Вт виділяє таке світло, як звичайна лампа 100 Вт. Завдяки заміні їх на перші і досягається суттєва економія.

Енергозберігаючими можуть бути як люмінесцентні лампочки, так і світлодіодні.

Енергозберігаючі пристрої мають іншу конструкцію і принцип роботи, ніж звичайні. Завдяки цьому вони мають довший строк служби. Приблизно у 5-15 разів більший ніж у класичних. Тому такі лампи краще використовувати у місцях, куди важко дістатись. Приміром, у приміщенні із високими стелями або у люстрах зі складною конструкцією.

Відрізняються низькою віддачею тепла. Тобто краще використовувати у освітлювальних приладах із матеріалу, що «боїться» нагрівання.

Такого типу прилади мають різні кольори світла: денне, холодне біле, енергозберігаючі лампи тепле світло. Це дозволяє обрати найоптимальніший варіант для кожного окремого приміщення.

Обираючи, яку саме лампочку купити, звертайте увагу на її потужність. Якщо ви користувались, приміром лампою накалювання 100 Вт, логічно буде купити енергозберігаючу потужністю 20 Вт.

Як правильно обрати колір світла енергозберігаючої лампи?

Орієнтуйтесь на наступні показники, які будуть вказані на упаковці:

  • ≈2700-3000 К – тепле біле світло,
  • ≈4200 К – денне світло,
  • ≈6400 К – холодне денне світло.

Варто пам’ятати, що холодне світло є більш яскравим і найкраще ним освітлювати ті місця, де потрібно виконувати точні маніпуляції. Тепле світло розслаблює м’язи очей та не сліпить, варто установлювати його в кімнатах відпочинку. Найоптимальніше для роботи поєднувати різні види світла. Наприклад для загального освітлення офісного приміщення використовувати тепле або нейтральне світло. А для освітлення робочого столу холодне яскраве світло.

Основні форми випуску

  • Спіраль.
  • U-подібна.

Різниці у роботі немає, проте є різниця у розмірах та ціні. Спіральні трохи більші за розмірами й дорожчі. Підходять для тих приборів, в яких раніше використовувались класичні лампочки. Тому, перед покупкою варто пересвідчитись, що розмір обраної енергозберігаючої лампочки підходить.

Типи цоколю

  • Е14.
  • Е27.
  • Е40.

Більшість освітлювальних приладів розрахована на цоколь Е27. Але перед покупкою обов’язково перевіряйте цей параметр.

На термін служби люмінесцентних ламп впливають умови їх експлуатації. Їх не рекомендується часто включати чи виключати. Їх не треба чіпати руками, оскільки на поверхні залишається жир і лампа може перегоріти. Якщо залишили відбиток – акуратно протріть його ганчіркою, що не залишає ворсу, додавши трохи спирту.

Наостанок. В енергозберігаючих лампах використовується ртуть. Тому не слід викидати їх із усім іншим сміттям. Бережіть довкілля та здавайте лампочки у спеціальні пункти.

Вам можуть також знадобитись інші господарчі товари

Закрыть

Введіть номер телефону
і ми вам передзвонимо через 30 секунд

Ми вже дзвонимо вам на номер

Ми не встигли? Вибачте, ми обов'язково
вам передзвонимо найближчим часом

messangers
Зв'язатися  з ПротеСвязаться с Проте

Зв'язатися
з Проте

Обратный звонок
Callback Viber Telephone Skype Support Tech Support Facebook
Close